Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én tényleg nem értem, a...

Én tényleg nem értem, a Fidesz kiket tud megszólitani a Sorosozással? Kit érdekel ez most? Szerintem a nyugdíjasokat a nyugdíj érdekli, a dolgozókat a bér, a szegényeket a szociális juttatás, és mindenkit az egészségügy, nem?

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 18:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

Ez egy olyan dolog amit nem lehet bizonyítani de van is benne valami.


Miért erőlteti az eu a bevandorlást és kényszeríti más tagállamokra a kvótát. Milliárdokat szórnak erre pedig az eu-n belül rengeteg égető problémát meglehetne oldani ebből a pénzből a kontinens védelmét is beleértve(bizony olcsóbban jön az ki mint eltartani 2 millio embert) a biztonsagi kockázatokról nem is beszélve amit nem lehet tagadni hogy nincs hisz illegálisan jönnek papírok nélkül


Soros miért szólal fel az eu parlamentben ha "civil" és nem politikus + Britanniában bedöntötte 20 éve a fontot így érdekes az egész de erre sincs semmilyen konkrét válasz.


Viszont két dolgot még hozzáfűznék Sorosnak eléggé meggyengültek a pozíciói, Amerikában Trump nyert nem az általa milliókkal támogatott jelölt és EU ban Junker bejelentette hogy ez az utolsó ciklusa

2017. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
37%
Kemény vonalas szélsőjobbosokat. A Jobbik elkezdett néppártosodni, és a szélsőjobbosok leszakadoztak. Őket gyűjtötte be a Fidesz. Te is gyűlölöd a zsidókat? Mi is! Gyertek hozzánk! Ez volt a nem túl burkolt üzenete a sorosozós kampánynak.
2017. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
57%

És még ez a szöveg is ezerszer jobb, mint a döglött libbantak ostobaságai. :) Még abban se tudnak megegyezni, hogyan cincálják szét még jobban egymást és ezért is lesz Fidesz 2018-ban is.

Ha a hisztirohamok és hatalmi morgás helyett összefogtak volna egy értelmes párt megalkotásában, talán elérik Vonáék 2014-es eredményét. De nem, inkább önmegsemmisültek.

2017. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%
mondják a liberálisok, akik úgy vannak vele, hogy az egész társadalom egy patriarchális összeesküvés a nők ellen... :) :D
2017. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
6%
Ha megnézed a kérdés alatt is van pár agyament, akik fölpontozgatják egymást és rettegnek Sorostól meg hibbant libsiznek, pont az lyeneket sikerül megszólítani.
2017. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
29%
Fidesz nyert vele pár szélsőjobbos szavazót, viszont a liberálisokat elvesztette + az értelmiséget. Hogy ezzel mennyit fog nyerni 18-ban az kiderül, szerintem vidéken még akár erősödhet is az ilyen lózungokkal, viszont a nagyvárosokban jelentős veszteségek lesznek.
2017. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
39%

Áh, csak a libbantakat már csak a néhány elvakult hívő akarja még, és a maroknyi füves, magáról nem tudó büfészakos. :)

Ezeknél, böszmééknél és a vérfemináciknál még a Fidesz is ezerszer jobb választás és ehhez nem kell sorosozni. A libik magukat járatják le, aztán mennek józanodni.

2026 előtt itt nem lesz balos párt, ezt elintézték.


[link]

Anonim feljelentőrendszer az elvtársaknak. :D

Micsoda elmék!

Legyen automatikus kasztrálás férfiaknak és el van intézve, úgyis nagyon utálják a férfiakat. Ezek a libik...

2017. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
60%
ma 19:46 Már vártam mikor jön elő megint valaki a vidéki falusi népekkel. Hogy csak őket lehet meggyőzni. Én is falusi vagyok de lexarom a Sorost. Minden felmérés azt mutatja hogy a fidesz támogatottsága nő Budapesten. A legtöbb kerületben fideszes polgármester van. Unalmas már minden felelőséget ránkntolni. Pláne úgy hogy semmi alapja.
2017. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

"Engem spec érdekel, hogy ""mit javasol soros bácsi"" hogy hány migrit kéne befogadni meg társai"


nem tudom a két idézőjeled mire vonatkozott, de a kérdés speciel arra vonatkozott, hogy kit érdekel ez jobban, mint egy csomó más dolog, ami valóban érdekelheti az embereket, főleg választások alkalmával

2017. okt. 31. 21:59
 20/22 A kérdező kommentje:

"ha elég sokszor hallják elhiszik"


nézd, tudom hogy vannak bizonyos pszichológia törvényszerűségek, amik valami ilyesmit állítanak, de ez közhely, ez bizonyos peremfeltételekkel igaz, tudattalanul stb. Én viszont azt gondolom, hogy az emberek többsége nem hülye, mégha nem is értelmiségi, a proliknak is feltűnik, hogy ez egy propaganda, de leginkább az, hogy hülyeség, az OK, hogy vannak emberekaki bedőlnek a teleshopnak, mert az legalább kb. hihető dolgokat állít, csak nem éri meg, de aki azt is rögtön átlátja, hiába hallgatja meg 100-szor, attól nem fog vásárolni

2017. okt. 31. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!