Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én tényleg nem értem, a...

Én tényleg nem értem, a Fidesz kiket tud megszólitani a Sorosozással? Kit érdekel ez most? Szerintem a nyugdíjasokat a nyugdíj érdekli, a dolgozókat a bér, a szegényeket a szociális juttatás, és mindenkit az egészségügy, nem?

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Engem pl érdekel. Gyermekkoromtól szerettem a szövevényes, krimiket, scifiket és ez a háttérhatalmas-reptoidos dolog kiváló csemege számomra ;-)
2017. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%

Az első válaszoló nagyon vicces fazon:))

Amugy nem az számít hogy kiket érdekel,hanem az számít, hogy lehessen mit mondani, hogy mit dolgozik a kormány.

Hát keményen harcol:)

2017. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Hát végulis eltudták érni hogy beszéljél róla nem?
2017. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ez a Soros kérdés nem most kezdődött,több éves story csak a Fidesz most "fedezte" fel.


Régóta beszélnek Sorosról, régóta kritizálják az emberek.A Fidesz viszont csak most találta meg ezt.

2017. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
#4: Megtalálta korábban is, csak akkor még ők is "Sorosbérencek" voltak.
2017. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%
Engem spec érdekel, hogy ""mit javasol soros bácsi"" hogy hány migrit kéne befogadni meg társai
2017. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%

Ez az unatkozó, gyűlölködni vágyó, saját kis szánalmas életét rettenetesen rühellő, buta embereket tudja megfogni.


Értelmes ember le se tojja a fidesz gyűlölködését a régi főnöke iránt.


Amikor ceu diplomát kaptak a fideszes képviselők soros ösztöndíjjal nagyon nem izgatta őket, most hogy a főnökbácsi elzárta a pénzcsapot hirtelen nagy ellenségük lett akinek előtte a tenyeréből ettek.


Soros jelenleg is díszpolgár egy fideszes városba pedig állítólag nagyon harcolnak az öreg ellen.

2017. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Azt hiszem nagyon tévedsz. Soros.....migráns olyan amitöl rettegni kell. Jobban mint, hogy elértéktelenedik a nyugdijjad, munkabéred, a megélhetésed alatti könyöradományt kapsz, hogy hullanak a betegek mint az öszi legyek. A fideszhitüeknek csak mondani kell és meggyözödésük lesz. De nagyon sokan, akik nem borulnak le G elött, ha elég sokszor hallják elhiszik.
2017. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

Soros terv valahol 90 előtt kezdődött, lebontani a pártállamot, és demokratikussá tenni az országot. Na most ott tart a fidesz, hogy ezt visszahozza.

Egyébként még Soros a fidesz fiataljait is támogatta, tehát ez is terv volt.

Egyébként Soros terv az is, hogy megállítsa a migrációt és csak valóban háborús menedékkérőket fogadjanak be.

Soros terv az is, hogy a politikai hazugság ellen kifejlesszenek olyan programot, amellyel a fake híreket, politikai hazugságokat lebuktassa. Erre is ad támogatást, ahogy a facebook is dolgozik ilyenen és már szelektál sok fake és rasszista híreket.

Amúgy ez a sorosozás agykontroll és félelemmanipuláció, minden diktátor ezt csinálja.

2017. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem okos dolog h erre felhivjak a figyelmet .

Sajnos az emberekkel pont az a problema amit itt irsz, hogy a stressztõl ettõl attól mindenki csak az orraig lat es biza a háttérhatalmak amelyek az életunket befolyasoljak nem leplezõdnek le, a kulönbözõ érdekek, mocskos dolgok

2017. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!