Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki úgy gondolja hogy itt Magyarországon soha nem lesz jobb semmi?

Figyelt kérdés
Én reménytelennek látom a helyzetet,szerintem nincs tovább bárki is nyeri meg jövőre a választásokat
2017. okt. 31. 22:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%

Igazad van, el kell innen húzni.

Akárki győz jövőre, a lakosság teljesen ugyanaz a begyepesedett, korrupt, számító, lopkodós, ügyeskedő, aljas, tróger banda marad, mintha a másik győzne.

Ezért nem is lesz jobb.

2017. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%

Aki megteheti, az megy külföldre már most is. Csak ezt nem mindenki teheti meg:

-sokakat ide köt a családja

-sokan nem beszélnek idegen nyelvet/nyelveket, és ez nélkül félnek meglépni a kiköltözést

-vannak akik "kevesebbnek" érzik magukat külföldön, és inkább maradnak büszkén de rosszabb életszínvonalban


Anyagilag és az élet minőségét tekintve mindenképpen jobban jársz ha kimész, erről kár lenne vitát nyitni, anyagilag egyszerűen csak jól járhatsz. De mondom, ezt nem mindenki teheti meg.

2017. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
35%

és kedvescsaba, az is számít itt, aki úgy gondolja, hogy az egész világ ballag lefele a kaliyugában?

* * * * * * *

HOMMAGE A ISAAC NEWTON

megtesszük, amit nem teszünk meg,

és nem tesszük meg, amit megteszünk.

Valahol rettenetes csönd van.

Effele gravitálunk.

(Pilinszky)

2017. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
40%
Van. Azért jó a gyakorikérdések, mert itt az ilyen búvalbélelt alakok találkoznak és tudják gerjeszteni egymásban ezt a baromságot.
2017. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Én úgy látom hogy 1990 óta történtek jó és rossz intézkedések,de összességében rosszabb most mint a rendszerváltáskor
2017. okt. 31. 22:45
 6/30 anonim ***** válasza:
54%
Ahol most tartunk, azt már eleve egy emberöltő felhozni szintre. Szóval, sztem ha pár éven belül valamilyen csoda folytán irányt váltanánk, akkor nyugdíjas koromra már esetleg érezhetem majd a változás szelét. Na ez az amit nem fogok megvárni hanem léc, családostul. A mostani vállalkozásaimat már úgy indítottam el, hogy magammal tudjam vinni máshová. Ennyi.
2017. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Régebben én is reménykedtem hogy jobb lesz de már nem
2017. okt. 31. 22:48
 8/30 A kérdező kommentje:
Ha valaki nekem azt mondja hogy itt lesz még jobb én már csak legyintek
2017. okt. 31. 22:52
 9/30 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, gondolkoztál olyanon, hogy felkösd magad? Legjobb megoldás az életképtelen lúzer részére. Olcsó, és praktikus. :-)
2017. okt. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem,az a legrosszabb megoldás ha valaki eldobja magától az életet.Szerintem mindannyian tudjuk mit kéne tennünk de nem tesszük
2017. okt. 31. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!