Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindenki azzal jön, hogy a...

Mindenki azzal jön, hogy a Habony közvéleménykutatások alapján mindig tudja mi a jó húzás, és a Fidesz a pillanatot uralja. De ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mik ezek a kutatások, amikból ezt ilyen jól ki lehet találni. Ő maga rendel ilyen kutatásokat, vagy ezek nyilvánosan elérhetők? Vagy nincs is ilyen kutatás, csak jól megérzi? Ha igen, honnan? Hol érintkezik ő a tömegekkel? A netről és fórumokról? Szerintem ezt még egy mesterséges intelligencia sem tudná jól csinálni. Szóval nem értem ezeket az érveket.

2017. nov. 1. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Közvéleményt a közvélemény kutató intézetek végeznek (Ipsos/ZRI, Medián, Nézőpont, Századvég, Tárki, stb.). Bizonyos számú (1000, 2000, stb.) embert kérdeznek meg, akár szűrve többféle szempont alapján (életkor, demográfia, stb, pl: "18 évnél idősebb magyar lakosok"), különféle típusú kérdéseket feltéve.

Lásd: [link]


Egyébként a nemzeti inzultációnak az a lapja, amin megadhatod az e-mail címed, rajta van a neved, címed is -- ez is ugyanerről szól.

2017. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8 év Ron Werber után elkezdtek moralizálni, hogy mennyire nem szép dolog a politikában a negatív kampány. Hiteltelen banda.
2017. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Konkrètan közvèlemènykutatás ès [link] (pdf ben ingyen le lehet szedni) ezt is èrdemes mèg elolvasni-> [link]

Ès ezt is-> [link]

Na ezzeket aki hajlandó VÈGIG ELOLVASNI az rájön a turpisságra ès nem aggódik tovább ilyen buta politikai kèrdèseken ès híreken sem. Ugyanis a lèlekszám a döntő.

2017. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!