Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha létrejönne egy teljes...

Ha létrejönne egy teljes ellenzéki összefogás, te rájuk szavaznál vagy a Fideszre?

Figyelt kérdés
Ellenzék teljes egészében szövetségre lépne, egyetlen egy cél érdekében, a korrupció végleges felszámolásáért, elszámoltatásért és igazságszolgáltatásért. Ezek után papíron vállalnák hogy új választásokat írnak ki, és az emberek az igazság tudatában választhatnának kormányt, nem a Fidesz hazug propagandája az ellopot milliárdokból lenne a választások legnagyobb befolyásoló eleme.

2017. nov. 2. 18:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
59%

De oké, mondjuk szavaznék rájuk, nyernek.


És akkor? Mi lesz? Mire lesz képes egy ilyen zagyvalék?


Komolyan gondolja bárki is, hogy hatékonyan kormányozna egy LMP - DK - MSZP - MÖMA - kiatökömtudja összefogás?

2017. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
24%

Túrórudi azt én értem, hogy be kell hoznod a leghülyébb dolgokat hogy illegitimáld amit mondtam, de gondolj inkább bele. Csak Gyurcsány és Vona létezik? Vagy vannak mások is és ami fontos szavazóik?


Ha már ezt mondtad: A kiegyezés az pl olyasmi, hogy a Pride-ot mint létezést mindenki elfogadja. Olyan országban jobb élni ahol nem megyek ki a Pride-ra de egyébként megtehetném anélkül, hogy valaki is lehülyézne-libsizne miatta, vagy kimegyek, de megtehetném, hogy nem megyek ki anélkül, hogy valaki is lenácizna miatta, mint abban ahol ez a kettő megy. Ha kimegyek idióta libsinek neveznek ha nem akkor fasisztának. Gondold végig.

2017. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
35%

"Komolyan gondolja bárki is, hogy hatékonyan kormányozna egy LMP - DK - MSZP - MÖMA - kiatökömtudja összefogás?"


nem ezért nem fog soha ilyen kormány alakulni, mint írtam én sem azért szavaznék rájuk. Pont azért nem lenne belőlük kormány mert zagyvalék, de a jelenlegi helyzethez viszonyítva, ki kell tudni egyezni egymással. Plusz: Egyszer úgyis lenyugszik a neokon nap, és az Orbán kormány se lesz mindig olyan támogatott mint most. És vélhetően akkor lesz értelmes alternatíva. Mégha most nincs is. Az idő változik.

2017. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
38%
összefogásra.
2017. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%

"Túrórudi azt én értem, hogy be kell hoznod a leghülyébb dolgokat hogy illegitimáld amit mondtam, de gondolj inkább bele. Csak Gyurcsány és Vona létezik? Vagy vannak mások is és ami fontos szavazóik? "


Miért, vannak? Ki? Szélberni? Fodorgabi? A Momentumos gyerek? (A neve bizisten nem ugrik be.) Az mszp meg fél évvel a választás előtt képtelen kiállítani egy minelnök-jelöltet. Viccelsz?


"A kiegyezés az pl olyasmi, hogy a Pride-ot mint létezést mindenki elfogadja."


Azt állj féllábon.


"Ha kimegyek idióta libsinek neveznek ha nem akkor fasisztának. Gondold végig."


Ha kimész, idióta libsi vagy, ha nem mész ki, attól viszont nem vagy fasiszta.

Te is rossz húrokat pengetsz, nem lesz így ebből kormányváltás.

2017. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Na látod? Csak az egyik oldalt fogadod el a lapból. Ez a probléma pont erről írtam, de tartok tőle meg se akartad látni.
2017. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
55%
Ne haragudj, de a te lapodra tényleg nem vagyok kíváncsi. És sokan vagyunk így ezzel.
2017. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én ezt nem vitatom. Ezért mondom, hogy nem is szeretni kell egymást. De talán nem áll se tőled se tőlem olyan távol az az igény, hogy megpróbáljunk valamiféle békében, normális légkörben élni egymás mellett, amellett, hogy ezért nem kell elfogadjuk egymást. Ha érted. Én csak erről beszéltem.
2017. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
38%
Én sem vitatom a jóindulatodat, de egy választás tétje jóval több annál, mint hogy pl. miként népszerűsíthetnénk a pride-ot.
2017. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Hát nyílván, ezt mind tudjuk. És ez csak egy példa volt. Arra utaltam, hogy egyre inkább az a meggyőződésem, hogy az égető problémákra pl amik elcsépeltek egészségügy, oktatásügy, bérezés, és a kevésbé kibeszéltek de ugyanolyan égetők a szociális felzárkóztatás, kompetenciabeli felzárkóztatás, termelési felzárkóztatás, közbiztonság, egyéni függetlenedés, stb egy sor dologra megoldás lenne. Mármint a társadalmi és politikai kiegyezés. Nem kell egymást kergetnünk azért, hogy fejlődhessünk, akkor se ha nem értünk egyet, akár semmiben akár sokmindenben. Sőt, kifejezett mód hátráltat. A mai őrültséghez amit helyzetnek nevezünk ez vezet. A széthúzást meglovagolni akarják a politikai pártoké s a politikai értelmiség, nem pedig a társadalmi konszenzuson fáradozunk, most sem. A párbeszédet, a kommunikációt kellene elkezdeni. Én csak ennyit mondok. A Pride az egy abszolút elvont dolog ami létezik, és ezért példát akartam vázolni vele ha már megemlítetted.
2017. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!