Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok, szavaznátok...

Jobbikosok, szavaznátok MSZP-sre, ha létrejönne az összefogás?

Figyelt kérdés
Gy.F azt nyilatkozta úgy fél éve egy monetumos "fesztiválon", hogy Orbánnak csak egyetlen ellenzéki kihívója lesz minden körzetben. Ez azt jelenti, hogy a Jobbik összefogna az szoci-szdsz klón tengellyel. Kérdésem a következő a Jobbikosokhoz. Ha a választókörzetben DK-s, talán maga Gyurcsán vagy egy MSZP-s lenne az induló, mert jobb esélyük van a Fidesz ellen, akkor szavaznátok is rá?
2017. szept. 3. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
GyF egyetlen "demokratikus" ellenzéki kihívóról fantáziált.
2017. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 szántóvető ***** válasza:
63%
több okból kifolyólag is nehéz válaszolni:gyurcsány elvtárs szokás szerint délibábot kerget,az mszp a Jobbik mögött van támogatottságot tekintve plusz utóbbi minden választókörzetben indít jelöltet.de ezektől függetlenül soha az életben nem szavaznék mszp-s jelöltre.azért szavazzak az egyik szarra hogy ne a másik győzzön??a nap morbid felvetése címet neked adományozom.
2017. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Jobboldali gondolkozóként soha nem szavaznék olyan jelöltre (sem bal sem jobboldali) aki bármilyen közösséget vállal a baloldallal!
2017. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Az MSZP a legalja, annál a fidesz is jobb, a jobbik is egy szar mondjuk.
2017. szept. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%

Én mint inkább jobbos tuti nem szavaznék egy ilyenre.


Gyugcsány meg egy hibbant bohóc. Ki a fene veszi még komolyan? :)

2017. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Nyugodtan ítéljetek el, én jobbikos vagyok, ha bárkivel is összefogna a Jobbik nem szavazna rá senki ez olyan lenne mintha a fideszék elkezdenék lebontani a kerítést a határon. Sőt nekem egy 2010-es teoriám fog valóra válni a fidesz össze fog fogni a mszp-vel csak, hogy ne legyen Jobbik, ugyanis nem akar egyik sem elszámoltatást és főleg nem akar pert. A másik meg, hogy azért a szoftver működik, és nem lesz itt semmi kormányváltás marad ez a nihil. Választások után meg behozzák a segédmotoros rendszámot aztán megint lesz egy fellángolás a kispénzűek részéről meg a szociális temetést is..
2017. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
23%

Mi lenne, de csak kérdem, mi lenne ha. [Nem nagyon vagyok otthon a politikába de az erős alapokat tudom.]

Ha lenne egy olyan párt aki első szempontba nem földhöz ragadt pontokat vetne fel, hanem egy rendszert mint obama a fejlődő világ eléréséhez/ felzárkózásához. Mi lenne, ha nem szarnák le az orvos tudományt és az iskoláztatást nem lehetetlenítenék el, sőt mi több támogatnák, mint amerikában, hogy legyen tehetség gondozás. Mi lenne ha nem lehetne "RHEZSI CSHÖKKENTÉÉÉÉÉÉS" szóval megnyerni a szavazótábor így is kevés 99.99999%-át? Mi lenne ha egy mindenkiért dolgozó állam rendszert hoznának létre ami mindenkinek kedvez mint hogy alá rak, hogy fejlődjünk, feltaláljunk, jobbá váljunk mint Japánban. Mi lenne ha valamelyik végre észre venné, hogy az OROSZOK, leelőznek technikailag és egészségügyileg lassan? éés ami ki csapja a biztosítékot, mi lenne ha nem 70 éves farkak irányítanának akikben amúgy is van elég élet gyűlölet hanem fiatal 30-45 éves élet erejében élő népesség érdeklődését szinte teljesen ismerő és még éppen hogy felzárkózott vezetők lennének? Mi lenne ha a politikusok ismernék az alap fejlődő világ szavait like Facebook/Youtube/Twitter média portálok. Mi lenne ha valaki arra törekedne hogy ne álljon előttünk amerika 30-40 év techonlógiával robotikában, amikor röpke 1400 évet lemaradtak még réges régen a töri könyvben? Mi lenne ha egy olyan párt jönne létre ami tövesen elítélné és keményen fellépne a társadalom lehúzó rétege ellen, nem pedig seggüket nyalnák? Lehúzó réteg: Sztereotípia, Rasszizmus, Erőszak, Bűncselekményt elkövetők, Terrorizálók. és mi lenne ha ezt mind leírtam én egyszerű magát intelligensnek tartó magyar lakos, és ezt azok akik ezzel foglalkoznak már rég észre vették volna? :O

Ez nem egy utópikus gondolkodás mód, több országnak sikerült létre hoznia. :|

A Jobbik magyarország rákja, a szenny, aminek már csak a nyílvános létezése is az ország eszmei értékét rontják. :D de hát buta emberek mindig kellenek a földre, viszont nem azt kérem, hogy ne legyetek ennyire buták, hanem hogy gondolkodjatok át, használjátok már végre az agyatokat és ne mindent erőszakkal akarjatok megoldani like trump, kim, hitler, sztálin etc etc. :D És még annyit hogy ismerjétek már be hogy magyar ország egy fizikailag harcolni KÉPTELEN ország mint létszám fejletség katonai felkészültség.. Ez az ország rohadtul csak intelligenciával ért el valamit is valaha akármikor a írott, íratlan történelembe. Rubik etc. Miért akartok olyan szerepet felvenni ami nem illik rátok? Nem vagyunk fresh szőke kék szemű 17 tonna izom gépezetek, akik legyilkolják a világot.. Feladni faszán tudtunk és önsajnáltatás megy minden évbe "nemzeti "ünnep"" ként, de mi lenne csak ha egy kicsit előre lépnénk nem a múltban élnénk és fejlődnénk? :D lehetetlen elgondolás ez? miért? esküszöm kíváncsi vagyok érv kifejtős véleményekre.. :D

2017. szept. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

A Fideszt csak együtt tudja leváltani az ellenzék, és ha valakinek azt nem lehet lekomunikálni hogy ez nem összefogást jelent, hanem mentőmellényt az országnak, a korrupció felszámolását, a választási rendszer demokratizálását és a Fideszes mutyik feltárását.


De jelenleg ezt egyik ellenzéki párt sem merné bevállalni, viszont 2018-után valószínűleg mindenki tudni fogja, hogy vagy ez, vagy a Fidesz a végtelenségig. Viszont mindenki tudja hogy a magyar ember túl hülye hogy ezt megértse.

2017. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 szántóvető ***** válasza:
41%
8-as a már többször megbukott baloldal is tele van korrupciós ügyekkel:most nem kezdem el felsorolni mert minek,tele van vele a net.
2017. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Soha. Ne táncolj a gonosszal.
2017. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!