Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bősz Anett (típusú politikusok...

Bősz Anett (típusú politikusok) jelölésével előbbre lenne a baloldali ellenzék? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Nem tervezem rájuk sem szavazni, bár a változást szorgalmazom, tudom, hogy a Fidesz fog nyerni.


Ennek egy konkrét oka az ellenzéki oldal elitje szerintem. Vagy inkompetens jelöltet állítanak(Mesterházy), vagy arrogáns lejártat is(Gyurcsány is vezető volt 14-ben) vagy ha jelölnek egy változásnak mondható változást kínáló politikust Botkát, aztán gyorsan kinyírják.... nehogy már a baloldal baloldali programot alkosson ugye...


De pl a Bősz Anetthez hasonló politikus szerintem hasonlóan szimpatikus lehetne, ha vezető szerepet kapna egy viszonylag nevesebb pártban, és majd a listán, mit volt franciáknak az új elnök (akármilyen elégedetlenség is van vele most olykor még népszerű) Szerintem Bősz Anett az egyik legvállalhatóbb balliberális politikus, nem arrogáns, nem ultra korrupt, stb. És jó modorú, szinte kedves :) stb.


Szerintem az a típus akit a balliberálisok és a szociáldemokrata baloldal is el tudna fogadni. És tudna értelmes kampányt alkotni.


Néhány merítés akit érdekel vagy nem ismeri:

https://www.youtube.com/watch?v=Fxst5veioZ0

https://www.youtube.com/watch?v=L-T5cC5UWJA

https://www.youtube.com/watch?v=gkJ7N-mibiI&t=444s



2017. nov. 11. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Ki az a Bősz Anett egyáltalán? Saját magadról kérdezgetsz Anettka?!

Annyira nem tényező a magyar politikában, hogy hihetetlen.

2017. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sulek Péter ***** válasza:
100%
Szerintem még fiatal és éretlen, ha így halad később lehet belőle valami,de most pl 2018-ban szerintem még kevés.
2017. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bősz Anett jelenleg egy 1 parlamenti képviselőt adó párt (MLP) ügyivője. Az MPL népszerűségét most 1%-ra mérik, ha így marad, egy parlamenti képviselőjük sem lesz. Hacsak nem valakinek a hátán megint.


Ugyan, melyik nevesebb pártra gondolsz, amelyben vezető szerepet kaphatna? Fidesz, Jobbik - ők talán nem. Esetleg MSZP, DK - de ezeknek megvannak a vezéreik. Nem gondolnám, hogy másoktól vesznek át vezető szerepű embert, és cserébe valaki hátrébb lép. A többiek közül még az LMP billeg a bejutási küszöbön - oda talán beférne. A többiek 1-2 %-osak, illetve mérhetetlenek. Szóval, nem látom a nevesebb pártot, amelyik fogadná őt.


Hiába tartod szimpatikusnak, ha nincs mögötte, alatta kellő erősségű párt, semmi nem lesz belőle.

2017. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Hiába tartod szimpatikusnak, ha nincs mögötte, alatta kellő erősségű párt, semmi nem lesz belőle.

"


Ez teljesen igaz, meg a többi is amit írtál. Ezért szól úgy a kérdés, hogy "ha". Elméleti kérdés.

2017. nov. 12. 00:00
 5/8 A kérdező kommentje:
bocs amugy a harmadik videó az elejétől lenne érvényes, nem tom miért pillanattól van.
2017. nov. 12. 00:12
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

több tucatnyi ilyen politikust találsz, ha nagyon akarsz.

" Szerintem Bősz Anett az egyik legvállalhatóbb balliberális politikus, nem arrogáns, nem ultra korrupt, stb. És jó modorú, szinte kedves :) stb. "

jajj.. bízok benne nem barinők vagytok, mert sajna elég vastagon ez jön le.

Egyébként a jópofizással sokra nem fog jutni, kapcsolatok és gátlástalanság kell; ilyen alapon Bősz Anett egy tré politikus, aki nemcsak saját ambícióit, de pártjáét se fogja soha megvalósítani.

2017. nov. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Hahahaha


Röhög a vakbelem, a Liberálisokhoz hasonló kamu ellenzéki pártok inkább tűnjenek el a politkából. Fodor Gábor a mai ellenzék egyik legfőbb szabotőre, az ő jelenléte csak a Fideszt erősíti.

2017. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egen nem Fodorról szól a kérdés. Ha nem tűnt fel. Egyébként nem vagyok én sem liberális, de nem Fodort tartom a legnagyobb gondnak. Kevesek nem akarják magukat újracsomagolni. Pl Ők. És tényezők maradnak, akkor is ha alacsony tényezők, (most).


Bősz Anettet azért írtam pl mert Ő még nem koptatta el magát.

2017. nov. 17. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!