Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért képtelen mérlegre rakni...

Miért képtelen mérlegre rakni a baloldal a 2002-2010 időszakot?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy baloldali érzelmű vagyok, viszont marhára elegem van abból, hogy itt már mindenki független ellenzéki, miközben az összes ott volt a 2010 előtti holdudvarban, most meg itt jönnek az akadémikus elvekkel, hogy hogyan is néz ki egy tisztességesen kormányzott ország. Persze semmi konkrétum, csak b****szák meg az orbánék, mert ez így marha rossz ám, mert nincsenek fékek meg ellensúlyok...

Ha meg számon kéred rajtuk, akkor jönnek azzal, hogy "most fidesz kormány van, most őket kell fikázni" miközben egyébként az mszp-t egy rossz szó nem érte 2009ig, akkor valahogy nem kellett kritikusnak lenni


én így nem vagyok hajlandó baloldali pártra szavazni, amíg érdemben reflektálni a problémákra, vagy legalább elismerni hogy hibáztak ÉS onnantól nem ugyan azt a bankármosdatást folytatni


2017. nov. 12. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert ebben a műsorban benne van mindenki.

Ilyen egyszerű :)

2017. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert ugyan azok ülnek a pártokban akik akkor kormányoztak.
2017. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezt én értem, csak miért van 6 ellenzéki párt, hogyha egyik sem tud a saját múltjával szembenézni
2017. nov. 12. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez mindíg ilyen volt. Nem volt valódi rendszerváltás. A pozíciókban maradtak a régiek, így most azt kritizálják aki a régi állampárt utódának kellemetlen.
2017. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!