Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti melyik pártra szavaztok...

Ti melyik pártra szavaztok (ha szavaztok), és mennyire vagytok EU-szkeptikusok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Kétfarkú Kutya Párt és nem vagyok EU-szkeptikus.
2017. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%

visszakellene adni a fuggetlenseget

Az alapja amugy is egy gazdasági kapcsolat ami működik. Viszont az hogy beleszólnak dolgokba az nem megy. Ez diktatorikus birodalmi. Reform kellene. Mondjuk Norvégia is tud kereskedni

2017. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
4%
Jobbikra. Kivágnám az Eut.
2017. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok EU szkeptikus, és Jobbik.
2017. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Senkire sem szavazok. Az Európai Uniót viszont újra kell gondolni. Egyesek már-már Európai Egyesült Államokban gondolkoznak, ha az EU-ról van szó, mások viszont csak gazdasági szövetségről. Én úgy gondolom, hogy egy ekkora és ilyen sok országból, ezzel együtt sokféle gondolkodásmódból álló egyletet nem lehet tovább egységesíteni úgy, hogy ez ne legyen sokaknak kárára.
2017. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Az EU természetesen nem hibátlan, de teljes mellszélességgel támogatom a további fejlődését.


Majd 2018-ban tudom megmondani, hogy kire szavazok, ha a pártok már meghirdették a programjaikat. Olyanre természetesen nem fogok, aki korábban már volt hatalmon.

2017. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

Egyik pártra sem.


Az Eu szkeptikusságom meg az EU politikájától függ.Mivel nagyon nem értek egyet vele, különösen a migrációban tanúsított hozzáállásuk miatt, nagyon Eu szkeptikus vagyok.


Az egységes,egyesült Európa gondolata viszont nem ördögtől való,de természetesen migránsok nélkül.

2017. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Senkire, és EU skeptikus vagyok
2017. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Már jóval 2004 előtt szkeptikus voltam az EU-val kapcsolatban. Az a legrosszabb, hogy erre az EU nem cáfolt rá napjainkra sem. Olyan pártra szavazok, amelyik erősen rendpárti, és nem alkuszik meg a bűnözőkkel. Ja...ilyen még nincs.
2017. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egyikre sem, max a Kétfarkúra és kögazdászként teljesen EU párti / atlantista vagyok.
2017. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!