Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keresztyének! Ti kire szavazto...

Keresztyének! Ti kire szavaztok? Mennyire befolyásolja ezt a döntést a hit?

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Párbeszédre fogok. És sokban befolyásol.
2017. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%

Nem szavazok senkire.


Olyanra viszont végképp nem szavaznék, akik migránsbarátok meg hasonlók.Ez teljesen kizáró ok.

2017. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Semennyire nem befolyásol a hit. Nem tudom, kire szavazok majd, csak az biztos, hogy a Fideszre nem.
2017. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

Jellemzően római katolikusként, mindig jobboldali, konzervatív pártra szavaztam, és a jövőben sem lesz másként.


A hit nem pártpolitika kérdése, így nem befolyásol akkor amikor szavazni kell, sokkal inkább az, hogy melyik párt, szervezet tudja biztosítani legjobban a felekezetem jövőjét és boldogulását, mint intézményesített egyház, az én esetemben a katolikus egyházét.

2017. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%

Én a Fidesz-KDNP-re szavazok, mert ők jelenleg a legkeresztyénibb párt!

De nagyon tetszik a nemrég alapított Erő és Elszántság is! Ők lehetnek az Igaz Keresztyén Ország utánpótlása is akár!

2017. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Momentum. Semennyire, a vallás és a politika két külön dolog.
2017. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Munkáspárt. Csak a Munkáspárt.
2017. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
4-est nem tudom, miért pontoztátok le. Jelzem, én nem szeretem a katolikus egyázat és szerintem messze több támogatást kap, mint amennyit érdemel, de 4-es akkor is a kérdésre válaszolt és az elvei szerint szavaz, felpontozás jár neki.
2017. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A választáskor nem befolyásol a hit. Igaz, én római katolikusként nem örülök, ha a politika és a vallás (ok) között, túl szoros a kapcsolat.
2017. júl. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

"akik migránsbarátok meg hasonlók"


A FIDESZ IS MIGRÁNSBARÁT, mert a tudtunkon kívül menekülteket enegdett be az országunkba, hogy velük enyhítsék a munkaerőhiányt!

Csak ugye az ellenzékre kenik ezt is! :D

2017. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!