Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet megközdeni ekkora...

Hogy lehet megközdeni ekkora orvos hiánnyal?

Figyelt kérdés

Orvoshoz kellett mennem. Nem volt semmi komoly bajom, de a kórházban sokan várakoztak. A rendelés 2-5 között tartott, sorszám alapján. 4kor értem oda, munka után egyből odamentem, de már nem kaptam sorszámot mert mondta a recepciós hölgy hogy már annyian vannak hogy így se fejezik be a rendelést.

Ma találkoztam egy ismerősömmel, kiderült hogy tegnap ő is ott volt ( ő látott engem a recepciónál, én nem láttam őt a folyosón ) és mondta hogy őt 4:50kor hívták be, de utána még legalább 10-12en vártak.

Ha lett volna még egy orvos, több beteget tudtak volna ellátni ugyanennyi idő alatt ( vagy még hamarabb is végeznek ).

De ez csak egy példa a sok közül, amit fel lehetne hozni. Hogy fog megküzdeni az ország az egyre nagyobb orvos hiánnyal?


2017. nov. 13. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Úgy,hogy nem használsz állami egészségügyet.



Én magánrendelőintézetbe járok, itt egyáltalán nincsen orvoshiány.

Az időpontot interneten keresztül foglalom, nincs órás várakozás meg sorszámmal bohóckodás.


Én már rég elfelejtettem az állami egészségügyet, azért sem megyek oda, mert félek,hogy valamit elböknek.A múltkor valaki fertőzést kapott, mert rosszul mosták el azokat a csöveket, amiket belénk dugdosnak.

2017. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Ha beteg vagy, megdöglesz. Magánkórházat pedig csak a jómódúk tudják megfizetni.
2017. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
CSAK A MASZEK
2017. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Egyszerű elmész egy maszekhoz. Délutánonként rendelnek ugyanott az sztk-ban v. korházban. 5000-ért intéz mindent. Beutal , időpontot kér stb stb. A koponya mr vizsgálat több hónap. Nekem megvolt 4 nap után. Mire végig jár az ember mindent kb eltelik egy hónap. Ekkor visszamegyek kiértékel mindent szintén 5000. Ennyit ki lehet birni. Mármint havi ötezret.
2017. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Shai-Hulud ***** válasza:
84%

OK, akkor marad a magánrendelés. De.......akkor miért is kell fizetni kötelezően a TB-t??? Azért fizetünk, hogy ne nyújtsanak érte szolgáltatást?


Elmegyek én a magánrendelésre, persze hogy elmegyek. De akkor az állam ne szedjen tőlem pénzt egy olyan társadalombiztosításért, amiért nem nyújt semmit.

2017. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Háromszorosára kellene emelni az egészségügyi dolgozók fizetését.
2017. nov. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

'Orvosból annyi van mint a szemét. Én vágnám mindet kifele az országból.'


Majd akkor is ezt mondd, amikor komolyabb betegséget kapsz, amit patikából nem lehet kikezelni vagy balesetet szenvedsz :)

2017. nov. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Beteg vagy, nem felső 10000 be tartozol, megdöglesz, ez ilyen egyszerű.


Így igazán narancsos a nemzeti kormányzás

2017. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

'Beteg vagy, nem felső 10000 be tartozol, megdöglesz, ez ilyen egyszerű.'


Durva hasonlat, de akkor ennyi erővel kivégző osztagok járhatnák a kórházakat és középosztályig bezárólag mindenkit agyonlőhetnének már a kórházi ágyon.

2017. nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

"Durva hasonlat, de akkor ennyi erővel kivégző osztagok járhatnák a kórházakat és középosztályig bezárólag mindenkit agyonlőhetnének már a kórházi ágyon."


Nem szükséges, ráadásul közfelháborodást váltana ki, a kormány egyszerűbben megoldja, hagyja hogy magadtól halj meg az ellátás hiányától.


[link]


[link]


[link]


csak pár példa, de ha jártál kórházban akkor nem kell a szádba rágnom hogy 1 lázmérő jut 2 osztályra és 4-5 osztályonként van egy vérnyomásmérő persze ha a betegek hoznak bele elemet

2017. nov. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!