Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen miniszterelnök volt...

Milyen miniszterelnök volt Németh Miklós?

Figyelt kérdés
2017. nov. 14. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az akkori körülményekhez képest a legnormálisabb!

Talán azóta is...

2017. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ott bukott el végleg ez az ország, hogy 2001-ben az MSZP kigolyózta Németh Miklóst és az idióta Medgyessy Pétert tette meg miniszterelnök-jelöltnek.
2017. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért golyózták ki?
2017. nov. 14. 21:22
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
rövid...
2017. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogy érezd ezt utolsó?
2017. nov. 14. 21:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tekintettel az azóta eltelt időszak miniszterelnökeire, jó...
2017. nov. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ő is lopott? Vagy hazudott? Ha jó volt, miért Medgyessy indult helyette?
2017. nov. 15. 08:26
 8/11 anonim ***** válasza:

2001-ben az Mszp nem nagyon akarta Németh Miklóst min. elnöknek indítani. Nagy hiba volt!

Ritka tisztességes politikus volt, én nem hallottam vele kapcsolatban se lopásról, sem korrupcióról, se hasonló idióta, arcátlan, pökhendi allűrökről.

Bár szoci politikus volt, szerintem az összes azóta elnyűtt min. elnök meg sem közelítette a kvalitását.

2017. nov. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocs a sok hülye kérdésért, de kíváncsi vagyok. Ha szoci volt, akkor miért csinált rendszerváltást, miért törölte el a kötelező oroszt, és miért bontotta le a vasfüggönyt? Vagy ő egy "lájtosabb" típusú szoci politikus? És ha ő bontotta le a vasfüggönyt, miért a Horn Gyula van a képeken?
2017. nov. 15. 08:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy totál normális ember volt, aki amikor összeült az Ellenzéki Kerekasztal, akkor azt mondta, hogy nincs joga egyszemélyben a változásokat megakadályozni, és ha kell, akkor feláll, és átadja a helyét annak, aki meg lesz választva.

Azért Horn aratta le a vasfüggöny lebontásának a babérjait, mert akkor ő volt a külügyminiszter, és ő bonyolította a háttér-tárgyalásokat. Meg Németh nem volt az az öntömjénező alkat! Ma is elkelne egy ilyen kvalitású miniszterelnök...

2017. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!