Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek ti hány %-ot...

Fideszesek ti hány %-ot vesztettek a politikai kérdéseken eddig?

Figyelt kérdés
Én 5%-nál járok
2017. nov. 15. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

ameddig csak a tudományokba sportba és üzlet kategóriába írtam 80%-on álltam

szóval olyan 45-46

2017. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Irj a vallashoz, pillanatok alatt lepontoznak azok a kedves hivo emberek.
2017. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
itt is a hívő emberek pontoznak le
2017. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

67-ről 54-re. Legtöbbet olyan kérdések válaszánál ahol felsoroltam a baloldali korrupciós ügyeket.


Olyan kérdéséknél ahol kiálltam a kormány mellett nem egy üzenetet is kaptam hogy kinyírnak engem és a családom stb.


Megjegyezném hogy sosem provokáltam és sosem személyeskedve írok, amit írok azt igyekszem több forrásból is alátámasztani de ez van.

Itt politikai meggyőződésből pontoznak nem pedig azért ha hasznos választ adsz.

Sőt mi több az olyan válaszokat ahol idézem "viktatúráznak, fideszbirkák stb." jelzőket használnak mindíg 70-100% ot kapnak pedig a válasz az minden csak nem hasznos

2017. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 4%-ot buktam. 80-81% körül voltam amíg csak az üzlet és pénzügyek, az emberek és a családi kapcsolatok témákba írtam.

Amióta ide is írok, 3-4%-ot buktam. Azért nem olyan jelentőset mint egyesek ( legtöbb fideszes 30-40% körüli ), mert elismerem mind a korrupciót, mind a hibákat, illetve az ellenzék jó ötleteit is támogatom. Egyesek teljesen elvakultak, úgy szidják az ellenzéket hogy hiába van jó ötletük, hiába van igazuk, ők "mocskos libsik" a fidesz pedig "csak és kizárólag a mi érdekünk szolgálja".

Mindannyian tudjuk hogy ez nem igaz. Az ellenzék sem csak hülye libsikből áll és a Fidesznek is elég rendesen maga felé hajlik a keze. De ha mindezt kulturáltan tudjuk közölni és elismerjük, látványosan nem értékelnek le ( legrosszabb válaszaim is 60-70%-osak, de jónéhány 90-100%-os is van ).

2017. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

"legtöbb fideszes 30-40% körüli"


Nem kéne annyit hazudni és akkor feljebb menne...

2017. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
94%
A kérdéseken hogy vesztesz? A választ megértem...
2017. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Megint valaki lepontozza a hozzászólókat, Pedig mindenki a kérdésre válaszolt.
2017. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyerekek, politikában nincs is olyan óriási lepontozás. Még a vallás témakör sincs a fasorban se a Kutya témakörhöz. Elkövettem azt a hibát, hogy le mertem írni, miszerint törzskönyv már sokat nem mutat, kőkeményen hamisítják itthon az orvosi szűrésekkel is (van egy olyan csomó állatorvos, akinek, ha fizetsz a diszpláziás kutyádról is állít ki olyan papírt, miszerint teljesen egészséges). Amikor leírtam 86%-on voltam. Két óra múlva már 43%-os lettem. :D
2017. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régebben vesztettem de már sikerült behoznom más kategóriában való válaszokkal. Szánalom ami ebben a rovatban megy, ha egy Fideszest kérdeznek én meg válaszolok jól, lepontoznak csak mert Fideszes vagyok. Vagy ha "kire szavazol" kérdéseknél beírja valaki a Fideszt azonnal lepontozzák, pedig az is hasznos válasz ugyanúgy mint az LMP azt bezzeg nem. De furcsa dolog, mert néha egyáltalán nem pontoztak le, sőt felpontoztak pedig megszoktam az elvből lepontozást. Nyilván azért észrevették néha a Fidesz utálat mellett, hogy véletlenül a kérdésre válaszoltam. De attól még ez az elvi lepontozása a Fideszeseknek nagyon szánalom. És akkor meg csodálkoznak, hogy kik szavaznak rájuk mert nem írnak Fideszesek.
2017. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!