Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor is támogatnád Magyarorsz...

Akkor is támogatnád Magyarország Európai Uniós tagságát, ha az ország többet fizetne be, mint amit visszakapna az Uniótól?

Figyelt kérdés
Ha egyébként támogatod persze... vámuniós, hadügyi, védelmi politikai, jogharmonizációs, kereskedelmi szempontból.

2017. nov. 17. 10:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%

#10

én még a magas adót a holokausztal való összehasonlítást még nem hallottam.


Agyhúgyköves vagy?

2017. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
19%
Számodra nem derült ki a szövegkörnyezetből, hogy kifejezetten a két dolog összehasonlíthatatlansága volt a lényeg? Mert akkor leírom explicit is. A két dolog összehasonlíthatatlansága volt a lényeg.
2017. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#10 Az nem gáz hogy te így gondolkodsz, csak sajnos a brüsszeli bürokraták is, ezért ismétlődnek a terrortámadások. Amíg Európa nem ismeri fel, hogy háborúban áll, addig nem is tud adekváltan cselekedni. Egyébként egy terrortámadás is több, mint amennyinek lennie kéne, szóval ne bagatelizáljuk el.
2017. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet terrortámadásokat megelőzni, ha háborút hirdetsz ellenük, ha nem. Amikor lecseng ez a radikális muszlim fellendülés, ami az elmúlt pár évet jellemezte, akkor elhalnak a terrortámadások is.
2017. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem!


Mondjuk most is vannak kifogásolni valók. Jó példa a migránsválság okozta bonyodalmak.

2017. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%

Mert mit is oldana meg a migránsválságból az, ha nem lennénk EU tagok? Nem akarna ezután itt átmenni senki? Lebonthatnánk a kerítést? Kérhetnénk segítséget a probléma kezeléséhez?

Milyen frankó is lenne, ha egy megváltozott geopolitikai helyzetben mondjuk Törökország szerepében találnánk magunkat...

2017. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 kasz gyu ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan mint egy házasság, hogy gazdag ember elveszi a szegény lányt és boldogan élnek míg.....Sokkal inkább olyan mint a fogaskerekek. Elősször szinkronizálni kell a fordulatot, aztán utána csatlakozni. Mert,ha nem akkor csk recseg, ropog , és a végén valami törni fog. Úgy lehetne egyforma adózás, és nem lehetne ÁFÁ-t csalni, nem lennének Offshorok meg ilyesmi.
2017. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Mert mit is oldana meg a migránsválságból az, ha nem lennénk EU tagok? Nem akarna ezután itt átmenni senki? Lebonthatnánk a kerítést? Kérhetnénk segítséget a probléma kezeléséhez?"


Ne adj a számba olyat amit nem írtam le! :D


De ha neked a megfelelő migrációválság kezelés abban merül ki, hogy beengednek minden jött-ment alakot akkor felesleges is tovább pazarolni a szót.

2017. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Ne adj a számba olyat amit nem írtam le! :D


De ha neked a megfelelő migrációválság kezelés abban merül ki, hogy beengednek minden jött-ment alakot akkor felesleges is tovább pazarolni a szót."


Csak kérdéseket tettem fel, nem utaltam semmi olyasmire, hogy te ezt állítod.

Viszont a hozzászólásod második fele éppen azt teszi, amit rajtam kérsz számon...

2017. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Csak kérdéseket tettem fel, nem utaltam semmi olyasmire, hogy te ezt állítod.

Viszont a hozzászólásod második fele éppen azt teszi, amit rajtam kérsz számon..."


Mindegy, de az eu-ban így próbálták kezelni, ez viszont tény.

2017. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!