Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Soros annyira tönkre...

Ha Soros annyira tönkre akarja tenni Magyarországot, akkor egyszerűen csak miért nem segít a magyar fiataloknak munkát vállalni külföldön?

Figyelt kérdés
Szerintem ez lenne tőle a leglogikusabb lépés ilyen téren.

2017. nov. 19. 12:30
1 2
 11/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha Soros tönkre akarná tenni Magyarországot, akkor egyszerűen kiiktatná azt, aki Magyarország, sőt Európa, vagy akár az egész világ megmentőjének képzeli magát (igen, Orbánról van szó). De mivel ezt nem teszi, így azt kell hogy gondolja, hogy egyetlen Soros-terv van, amit éppen maga Orbán hajt végre, viszont a részleteit egyelőre nem ismerjük, legfeljebb sejtjük.
2017. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"az ügynökség neked szitokszó? egyéni vállalkozóként a wales-i ügynökségem lát el melóval részben, összehoz a kliensekkel, promózza a szolgáltatásaim. Nem vagyok velük fullosan megelégedve, de a hozzászólásodbnól kitűnik, hogy azt sem tudod, mit takar ez a fogalom."


Bocsánat, rosszul fogalmaztam: munkaerő közvetítők helyesen. Miért lenne szitokszó? Azért mert a javuk szarul végzi a dolgát? Engem nem érintett, másokat igen, innentől kezdve én most mit csináljak? Verjem rájuk, hogy hazudnak?

2017. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!