Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem nevetséges ez?

Szerintetek nem nevetséges ez?

Figyelt kérdés

Soros ma megvédte magát, pontról pontra cáfolt mindent, amit terjesztenek róla, ezt pedig így közölte a tv2:


[link]


2017. nov. 20. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Szóval Szekszárdon felhős idő és 3 Celsius fok volt, jó tudni.
2017. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
97%
Miért? Te már láttad magad előtt, hogy a tv2 nyilvánosan kér bocsánatot?
2017. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem az nevetséges, hogy véditek sorost, csak mert a fidesz bántja... ha meg támogatná ő lenne a legnagyobb ellenségetek
2017. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2017. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Már nevetséges és beteges ez a Soros elleni fideszes hangulatkeltés.

Tudnám ajánlani a tisztelt orbán úrnak hogy ahelyett hogy a Soros plakátokra költi az ország pénzét inkább az oktatásra és az egészségügyre valamint a többi sürgető ügyre költse.

2017. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bot0811 válasza:
43%
Nézz olyan hír közlési csatornát ami nem fideszes.Nézd meg más szemszögből is a helyzetet és csak akkor ítélkezz.Ez egy fas***** hogy a jó büdös életbe döntene soros EGYEDÜl a migrációról magyarországon. A fidesznek kellet egy bűnbak, mert a közeledő választásokra azt akarták hogy meg mutassák hogy ők tudják mit kell csinálni. Féltek az unió-tol hogy valamien úton módon be kerülne magyarországra migránsok, mert ezt a nép nem akarja és félnek hogy ezért le váltják őket így ha valami balul sül el rá tudják fogni sorosa. Ez csak is az én véleményem, nem vagyok sem Dks sem fideszes.semmien sértést nem akartam belevinni :D
2017. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Igaza van... a tv2-nek :) Visíííítsatok!!!!
2017. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez az amikor visszanyal a fagyi. Nem értem hacsak nincsenek konkrét bizonyítékok miért vádaskodtak.


A migrációs probléma valóban fontos európa jövőjére nézve a kormány ebben jó állásponton van de istenem könyörgöm ezt lehetne úniós vagy balliberális tervnek nevezni mert ők terjesztenek ilyeneket az únió elé mint pl.:Malin Björk stb.

így ez ellen senkinek sem volna ellenvetése mert hát egyszerű bizonyítani is de a fidesz tele van idiótákkal .

2017. nov. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
magyarországon elsősorban nem martin björk, hanem soros pénzéből hisztériáznak a szín kettes érettségével rendelkező "értelmiségek", ezért sorosozik és nem mondjuk martin björközik
2017. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, inkább siralmas, bár meglepetést azért nem okoztak...
2017. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!