Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A lejáratókampányok és hosszú...

A lejáratókampányok és hosszú évek után megszólalt Soros György magyarul! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 21. 22:05
1 2 3 4 5
 41/46 Andizsuzsi ***** válasza:
62%

"Egy szuverén államnak, ill. azok közösségének pedig jogában áll megítélni, hogy mely adományok, finanszírozási tevékenységek szolgálják az érdekeit és melyek nem."


Természetesen. Vissza lehet utasítani a Soroshoz köthető pénzügyi támogatásokat. Hogy ezt miért is nem teszi meg a kormány?

A 2008-as OTP ügy kapcsán minden volt, csak becsületes nem, de 2010-ben Orbán vidáman parolázott vele, és az egymillió dollár sem égette a kormány kezét. Pedig ugye milyen piszkos módon szerezte?

2017. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
0%

#38


A videóból hiányzik egy fontos rész: [link]

2017. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
5%
Andizsuzsi, összemosod a dolgokat, és azt hiszed, okos vagy.:-) A vörösiszap-katasztrófa utáni helyreállítás mindenki érdekét szolgálta, a migránsbetelepítés felülről nyitott kvóta alapján nem. Ennyire egyszerű.
2017. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 Andizsuzsi ***** válasza:
56%

"A vörösiszap-katasztrófa utáni helyreállítás mindenki érdekét szolgálta"


Sorosét nem. De ha nem akarod, ne értsed. Nem gondolom, hogy okos vagyok. Azt gondolom hogy ha megvetem valaki pénzét és megkiabálom, hogy tisztességtelenül szerezte, akkor akkor sem változtatom a véleményemet, ha az érdekem úgy kívánná. De ez én vagyok és ez csak az én véleményem. Nem kell hozzám hasonulni.

2017. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
0%
Furának találom hogy Gyuri bácsi az egész magyar nemzet védelmében beszélt, miközben ő csupán azt a néhány 9 százalék baloldalt támogatja aki pont az ellenkezőjéért küzd ellenünk.
2017. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
0%
Zsuzska miért menti fel Sorost az a tény, hogy tett ő valóban filantróp dolgokat is?
2017. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!