Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros Györgyről mit érdemes...

Soros Györgyről mit érdemes tudni miért utálják?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok benne a politikában, a kérdésem nem vitaindító csak mivel nem vagyok tájékozott szeretnék egy átfogó objektív képet kapni ki ez az ember. Légyszi azok írjanak akik esetleg + és - oldalról is meg tudják világítani a témát. Tényleg csak a kíváncsiság hajt, a migránskérdésről nagyjából tudom hogy ő támogatja meg olvasgattam róla de nem tudom a részleteket, szóval valaki leírná pro és kontra mit kell tudni Soros Györgyről? Tudom nehéz ezt röviden mert összetett dolog de hátha tudtok segíteni.


Köszi :)


2017. nov. 22. 06:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
2017. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%

Mert barmok olimpiája. Azt se tudják mi a spekuláns, mik a pénzügyek és fossa az agyuk a hülyeségeket, hogy ez vámpírság meg háttérhatalom. Nem tudják ám, hogy maga a spekuláció mi mert akkor tudná, hogy nem genyaság. De hosszú.


Csak érdekelne ha annyira lenne háttérhatalom, azt szerintük ennyire ki lehetne pakolni a kirakatba??? Hogy minden sarkon virít egy plakáton??? Mintha nem erről lennének híresek. Szín-tiszta agymenés. Nem a háttérhatalom a bajuk. Hanem a filantrópia. Olyan szervezetek támogatása, amiknek ügyük a küzdelem a szegénység , rasszizmus, emberjogi problémák ellen. Ezzel legitimálják annakel megsegítését amivel a jelenlegi neokonzervatív hatalom nem óhajt foglalkozni , mintha nem is létezne. Ez nem Soros személyéről szól.

És kihasználva a jogos aggodalmat a népvándorlás miatt, stb fel tudják vázolni ezeket a baromságokat. Nincs pro kontra. És igen az alapítványai támogatnak olyanokat is akik kiállnak a menekülteket ért emberjogi sérelmek ellen is. Ez a bajuk.

Nagyon érdekes helyeken népszerűtlen emiatt a Soros ahol emberjogi problémák vannak. Még Izraelben is. De bármelyik filantróp. A nemzeti konzultációs kampány szinte egy mondata se helytálló. Ez a baj.

Egyébként a sors iróniája, hogy Soros ösztöndíjjasok csinálják ezt a baromságot...


Soros magánélete nem közügy. Közügyekkel ne foglalkozz ennek az a lényege.

2017. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
21%

Jó, akkor leírnád, hogy miért vágták meg Sorost 500 millióra? ;)

Biztos becsületes ember lehet, ha ilyenekbe belecsúszik ;)

2017. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem írnám le mert nem közügy következésképpen nem érdekel. Számoljon el vele a nemzetközi törvényszék ha van miért. Ne a magyar kormány, szerintem de lehet, hogy hülye vagyok...


Ne azt akarja kritika tárgyává tenni a kormány, hogy milyen rászorulókat támogat. Ez nem becsületesség kérdése hanem a józan észé.

Szal röviden újra: ez nem Sorosról szól. Kész.

2017. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
16%
Na ez a pofátlanság, jó bácsinak beállítani ezt a szemetet. Méghogy filantróp! Emberiség elleni bűnöző.
2017. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Andizsuzsi ***** válasza:
70%

"Jó, akkor leírnád, hogy miért vágták meg Sorost 500 millióra? ;) "


tisztességtelen árfolyam-befolyásolás miatt

Viszont aki kicsit is ért a pénzügyekhez az tudja, hogy az összeomlás nem a soros-spekuláció következménye volt, maximum ráerősített. Az október 8-i záróárfolyam 30%-kal volt alacsonyabb az elsejeinél, Soros csak 9-én "jött".

A tőzsdespekuláció sokak számára nem szimpatikus, de nem törvénytelen és Soros bár a "legnagyobbak" között van, a válság évében nem volt top 3-ban.

2017. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
19%
Soros György veszélyesebb, mint Hitler.
2017. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%
Igazad van valóban emberiség elleni bűn, amúgy perverzió segíteni olyanokon akik nem tudnak önmagukon. Leszarod Sorost, nem értesz a pénzügyekhez egyszerűen csak ezt gondolod. Meg sokan mások. A kormány is.
2017. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
44%
10-es te mit szívsz? Honnan veszed hogy bármibe is beleszól? Ja hogy a fityiszes maffiózók ezt mondják? Kérdező: nem, Sorosnak SEMMILYEN beleszólása nincs az EU működésébe, nem is politikus egyébként, hanem filantróp és üzletember. Aki ebben a történetben a hunyó az a Fidesz. Hazugságokat találnak ki és megfélemlítik az embereket kitalált kamu dolgokkal, hogy cserébe szavazzanak rájuk (mert akkor ők "megvédik őket" a nem létező veszélyektől) és nézzék el nekik a mértéktelen lopást, csalást, sikkasztást, hazudozást és országrombolást ami kormányra kerülésük óta teljes gázzal visznek véghez.
2017. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
78%
Mert ez a parancs, érik a narancs...
2017. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!