Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lehet valaha...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek lehet valaha Jobbik-Lmp koalíció?

Figyelt kérdés
Nagy hülyeség lenne ? Szerintem sok közös van bennük.
2017. nov. 23. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Kizárt.

Amúgy Vona még emlékszem 2010-ben azt mondta hogy az LMP az új SZDSZ. LMP meg már évek óta mondja egyéniben indul és nem áll össze senkivel.

2017. nov. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%

azért elég lyukas ezeknek a pártoknak az alternatív programja


Például hogy kívánják biztosítani azt, hogy piaci verseny legyen, de olyan, hogy a magyar vállalkozók is labdába rúghassanak?

- hát ezen még nem nagyon gondolkodtak, de megy a huhogás hogy mészáros meg klientúra


Vagy az az LMP-s tévképzet, hogy ők kizárólag a többkulcsos SZJA-ból olyan oktatást és egészségügyet röffentenének, hogy a költségvetés minden 5. forintját oktatásra költenék.

Csak azt felejtik el, hogy ez akkora költség, mintha legalábbis 18. havi nyugdíjat vezetne be valaki.

Hogy is álltunk a többkulcsos rendszerrel 2010 előtt? Ja, hogy szuperbruttósították a béreket, és még így is irtózatos volt a hiány? Oktatásra mennyit költöttünk?

2017. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

#1

le vagy maradva mint a borravaló

[link]

2017. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3: Mivel lennél lemaradva??? Nem a Vona itt a lényeg, hanem hogy az LMP mit mond erre amit vázolt a Vona.
2017. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Az LMP még mindig önazonos, a Jobbik erőteljesen megbicsaklott, Vona kiírta a Jobbikot a versenyből. Miért állna össze az LMP a Jobbikkal?
2017. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

# 5/5 Időpont ma 19:45


Te most komolyan minden nap kikeresed a Jobbik témát, és ugyanazt a demagóg hülyeséget berittyented mindenhova? Legalább jól fizetnek érte? Vagy csak ilyen buzgó mócsing vagy, akinek ez az élete:))?

2017. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért keresném ki? Nem kell keresnem, én ugyanúgy látom szép sorban egymás fölött megjelenni a kérdéseket, mint bárki más.


Amit írok, az nem demagóg hülyeség. Neked, aki a Jobbikkal ezek szerint szerelmi viszonyt ápolsz, ezek szerint fáj, hogy szeretett pártodat bántalmazom. Az a helyzet, hogy hosszú ideig Jobbik szimpatizáns voltam, és a rendszerváltás fájdalma után - rádöbbenni, hogy mennyire rá vagyok szedve a szemét politikusok által - a második legnagyobb fájdalmam a Jobbik színeváltozása. Hidd el, én sajnálom a legjobban! De ez a Jobbik már egyáltalán nem az a Jobbik. Nem véletlenül hasonlott meg Morvai Krisztina, aki 3 éve hiába akar szót váltani Vonával, és ma hallottam, ahogy Gaudi-Nagy Tamás keserűen nyilatkozik a "nemzeti radikalizmus totális felszámolásának szomorú projektjéről". A mostani Jobbiknak már nem a hatalomra kerüléséért, hanem a megszűnéséért drukkolok.

2017. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Soha ne mondd, hogy soha, de azért erre egyelőre, minimális esély van.
2017. nov. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha Vona nem teljesen hülye, akkor tudja, hogy ha összeállnának bármelyik szélsőliberális párttal, akkor elveszítenék a szavazóik nagy részét.
2017. nov. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem választás után igen, amennyiben csak így lehet leváltani Orbánt. Jó is lenne látni, hogy a pártkatonáskodást félretéve próbálnának az országért tenni valamit.
2017. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!