Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért törlik itt kapásból a...

Miért törlik itt kapásból a romás kérdéseket?! '

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 22:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert haleírod róluk az igazat a csodálatos sajátságos kultúrájukról lakhatási és higiéniai állapotukról nyomban törlik. Ha a 21. Században elzárnak egy közkutat ki lehet találni ki fog leginkább reklamálni.
2017. nov. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem törlik! Itt a bizonyíték! :D
2017. nov. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Van emberek téma is. Így ebben a formában ennek mi köze a politikához?
2017. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nagyon naiv vagy, kérdező, ha nem tudod. Mindent "ők" irányítanak, a tudjukkik.
2017. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A kérdésem az volt hogy ha a romák ilyen eszesek, akkor miért nem inkább munkára fordítják a tehetségüket. Elmeséltem részletesen hogy próbált meg átvágni az egyikük. Most nem írom le újra, mert hosszú. És akkor jött az első válaszoló rögtön, hogy én általánosítsak.
2017. nov. 26. 13:09
 16/18 A kérdező kommentje:
Hogy én általánosítok, nem minden cigány ilyen. Persze nem, de 85 % ilyen.
2017. nov. 26. 13:10
 17/18 anonim ***** válasza:
49%
Ahol a miniszterelnök is a férgek közül való, ott nem írhatod le róluk az igazat.
2017. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Csak a szitkozó kérdéseket törlik, támogatni lehet, támadni nem.


Rendőrség is ha kiad valamit nincs odaírva, hogy az illető kisebbségi, csak az hogy xx Lájonelricsi Alfozino stb... legtöbb esetben lazán ki lehet venni, vagy amikor nagy dulakodások vannak, hogy vascsövekkel verik egymást az se Magyar hagyomány

2017. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!