Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen váratlan kérdéseket...

Milyen váratlan kérdéseket tehetnek fel egy állásinterjún, amire nem tud az ember kapásból válaszolni?

Figyelt kérdés

Kereskedelmi asszisztensi interjúra megyek.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 28. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy japán céghez mentem állásinterjúra, megkérdezték ismerem az 5S módszerét?

Hmm.. próbáltam értelmesen nézni. :)

Seiri - hagyd el a felesleges dolgokat.

Seiton - rakjál mindent a helyére

Seiso - tiszta munkahely

Seiketsu - szabványosítás, mindenkinek tudnia kell mindent

Shitsuke - használd minden nap az 5S elvét

Szóval valami ilyesmi, lehet pontatlan voltam, nyugodtan korrigáljatok (siettem).

A váratlan helyzet, pont attól váratlan, hogy nem számítasz rá.

Számíts arra, hogy bármikor kerülhetsz váratlan helyzetbe. :)

2011. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyet. Tőlem ilyeneket kérdeztek, hogy ismerem-e az ilyen-olyan programnyelveket, amiknek amúgy köze nem volt a munkámhoz. Meg menedzsment módszereket. Csak lestem.

Felvettek, aztán kiderült, hogy ezek a kérdések pont azért vannak, hogy az embert zavarba hozzák kicsit. Mert amúgy a munkához semmiféle ilyen ismeret nem kellett...

2011. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Persze, véleményem szerint ezek azért kellenek, mert nem csak az a lényeg, hogy jól érts ahhoz, amire kellesz nekik, hanem talpraesett legyél, tudd kezelni az ilyen helyzeteket. :)
2011. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!