Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek titeket ha a...

Fideszesek titeket ha a nokiás dobozok felháborítottak (teljesen jogosan! ), akkor miért legyintetek a nagyságrendekkel nagyobb fideszes korrupcióra?

Figyelt kérdés
2017. nov. 26. 13:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
14%

Miből gondolod hogy legyintenek rá?


Az előző kormány nem a nokiás dobozok miatt bukott meg hanem azért mert nem csináltak semmit csak egyik megszorító csomag jött a másik után (még a gazdasági válság előtt)

2017. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
16%
Azt is telibesz.rtam, úgyis minden politikus lop ahol tud.
2017. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

"Miből gondolod hogy legyintenek rá?"


Abból hogy Magyarország valaha volt legkorruptabb kormányát támogatják.

2017. nov. 26. 14:07
 4/35 anonim ***** válasza:
10%

Azért van egy nagy különbség.


Amikor a BKV-ból lopták ki az állami pénzeket, akkor az én adóbefizetéseim bánták, valamint én utaztam a 20 éves roncsokon budapesten.


Amikor Mészáros Lőrinc közbeszerzést nyer, azt nem előlem nyeri el, hanem pl.: a Strabag elől. Mi közöm van nekem a Strabaghoz? Ez legitimálja.

2017. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
9%
ennek a kérdésnek semmi értelme.
2017. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
6%
na megjött a lepontozóhorda, természetesen érvet felhozni most sem sikerült
2017. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%

"Az előző kormány nem a nokiás dobozok miatt bukott meg hanem azért mert nem csináltak semmit csak egyik megszorító csomag jött a másik után (még a gazdasági válság előtt)"


Még szerencse, hogy a jelenlegi kormány nem ilyen... nem megszorít, hanem 5-ször annyit lop. Hát ez tényleg megnyugtatóbb...

2017. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%

34%


Kérlek vázold fel, hogy az elmúlt 7 évben jobbak lettek-e az utak, a kórházak, az egészségügy állapota, azok a járulékok, amiket te befizetsz, azokat valóban arra fordították-e, amikre te befizetted. Továbbá rekord magas 27%-os Áfával vásárolsz termékeket, ezt tényleg nem tőled veszik el...

2017. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
7%

és szerinted miért ilyen magas az ÁFA? nagy helyes, hogy a fogyasztást és nem a fizetést adóztatják, merthogy a rekord áfa mellé rekord szja-t vezettek be


az eü-t meg hagyjuk már

vizitdíj rendszerben ugyan ez volt, csak legalább jól megszedte magát ezen is a libsi klientúra

2017. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%

az áfa 25-ről 27%-ra emelkedett, tudjuk-tudjuk "azemút8év",

igen a kamatadóra fizetendő 6%-os EÜ hozzájárulás bevezetése is az emút8év termése volt? Amiből senki nem lát semmit? vagy a bankok számlavezetési díjainak drasztikus megemelése, tranzakciósadó? ez mind-mind az emútnyócév? az élelmiszer árak EU-s szinten vannak. az utakra fizetett adó hol van? Épül belőle 1-2 km az is 10-szeres áron túlárazva?

2017. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!