Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik anno hittek a Fidesznek...

Akik anno hittek a Fidesznek majd csalódtak, aztán Jobbikosok lettek de most abban is csalódtak, azok nem érzik úgy hogy egy új párt is átfogja verni őket? Lehet hogy túl naivak ezek az emberek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 26. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
az összes szavazó naív. Nem szól úgy a mondás ha politkusnak akarsz menni ahhoz gerincedre nem lesz szükséged, mivel a politika az emberek naivitására épül
2017. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
A fidesz szimpatizánsok száma fogy a jobbikosoké növekszik. A jelenlegi tendencia azt mutatja, hogy az összes párt stagnál vagy csökken a fideszen kívül. Ezt a keserű pirulát még egy darabig szopogatni kell.
2017. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akik fideszesből lettek jobbikosok, majd utóbbiban csalódtak, azok számára nemigen marad más út, mint visszatérni a Fideszhez, vagy otthonmaradni. Esetleg még az LMP nyújthat egy mentőövet a számukra, de aki egyszer már Orbánnak, vagy Vonának csápolt, az nem fog a ballib törpepártok egyikére sem szavazni...
2017. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

2# Nem értem, hogy lehet a jobbiknak hinni...Egyszer azt mondja, hogy jöjjenek a migránsok ha csak 1-2 ezer... aztán azt hogy megszavazza az alaptörvény módosítását, ha kötvényt betiltják... aztán amikor beintenek inkább elveti a szavazást hisztiből... aztán azzal jön, hogy "kizárjuk a migránsokat"

Még a piszi sem hiszi!

2017. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4# hehe, én nem pontosítottam, hogy ki szopogassa a keserű pirulát. Ezt ki-ki döntse el.
2017. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"2# Nem értem, hogy lehet a jobbiknak hinni...Egyszer azt mondja, hogy jöjjenek a migránsok ha csak 1-2 ezer... "


Ilyet mikor mondod? Link? Leghamarabb soha, mert nem ez a párt alapelve. Valószínűleg az m1 meg a tv2 vezetett félre. Viszont ez már nem a Jobbik, hanem a te tájékozatlanságod hibája.



"aztán azt hogy megszavazza az alaptörvény módosítását, ha kötvényt betiltják... aztán amikor beintenek inkább elveti a szavazást hisztiből... "


A kötvényeket még ma is árusítják, pár kilóméterre az ISIS bázisától is. Szóval ezt nem tudom honnan vetted.

2017. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!