Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenél olyan férfivel, aki...

Kezdenél olyan férfivel, aki anno megtiltotta a megözvegyült édesanyjának, hogy párt keressen?

Figyelt kérdés

A barátnőm 22 és jár egy korabeli sráccal már 2 éve és hát most jött pár gond. Azt kell csinálnia, amit a srác mondd, minden úgy van jól és ha nem is erőszakosan, de érvényesíti az akaratát, még abban is, hogy hogyan öltözködhet, sminkelhet vagy kivel barátkozhat. Pl nem cigizik, de félévente egyszer elszív egy szálat a barátnőm, olyankor ordítozik vele a srác, hogy ő nem akar majd fogyatékos gyereket és társai. A barátnőm még szereti, de nehezen viseli és tőlem kért tanácsot.

A srác anyukája relatíve fiatalon özvegyült meg(35 évesen kb) és a srác volt 16, a húga 12 és barátnőm szerint ők azóta is folyamatosan meghiúsítják az édesanyjuk minden párkeresési próbálkozását. Jóformán eltiltják, ha mégis érdeklődik valaki hamar elüldözik a viselkedésükkel. Közben kívül jófej, laza srácról van szó.

Én szívem szerint azt mondanám neki, hogy ez az ember egy zsarnok és hagyja ott, de nagyon gyorsan. Mit gondoltok?


2012. aug. 25. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem tuti nem lenne szükségem egy ilyen kis zsebdiktátorra!
2012. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt fiú, akinek semmi köze az édesanyja párkereséséhez. Az anya leendő párja ugyanis nem lesz az ő nevelőapja mert, hogy nem is neveli. Ez csúnya zsarnokoskodás, ami a barátnőddel szemben ugyanígy megnyilvánul. Magam is meggondolnám, meddig hagyom magamon uralkodni.
2012. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Aki eltűri az ilyet 3 napnál tovább, az megérdemli a sorsát.
2012. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg zsarnok..kéne a vérnek...
2012. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

biztos hogy nem.Az én anyukám még egyedul van,és én is pont 16 éves vagyok.Én inkább buzdítom és próbálom segíteni hogy párt találjon,kisebb nagyobb sikerrel.

Egyenesen gonoszság amit ez a férfi csinál/csinált,viszont lehet hogy nagy fájdalom van e mögött.Lehet hogy az apja miatt nagyon elkeseredett és nem akart újt férj/társ jelöltet az anyja mellé.

Viszont a barátnődet hasonlóan korlátozza,szóval nem hinném hogy jó lenne vele együtt maradnia.Megváltoztatni nehéz egy embert,jobb nem is belekezdeni.Szerintem a barátnőd jobban tenné ha szakítana a sráccal.

2012. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel a sráccal a legkisebb probléma az, hogy nem akarja, hogy az anyja találjon valakit.

Kicsit mintha idegbeteg lenne...

2012. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem hagynám, hogy valaki ezt tegye velem.

Amúgy meg ez, hogy megtiltja az anyukájának... 35 évesen olyan fiatal még. Én inkább szeretném, hogy tovább lépjen és keressen valaki mást, aki boldoggá teszi, de hát szerencsére nem vagyok ebben a helyzetben, együtt vannak a szüleim.

2012. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon durva, esélye sem volt az anyukának, hogy újra boldog legyen. Nem, nem kezdenék vele, ez iszonyú.
2012. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy mondd meg neki, hátha felnyílik a szeme!

Van egy csaj ismerősöm, a hapsija lekezelően bánik vele, meg is verte egyszer, kizárja a lakásból, nyíltan nőzik, megmondtam, hogy hagyja ott, ideig-óráig ment neki, aztán mindig vissza kuncsorogta magát a csávóhoz és még a lány kért elnézést. Hát soha többet nem foglalkozom vele, mert állandóan keresett, hogy jaj, már megint, hogy viselkedik velem...

2012. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Aki egy felnőtt embernek bármit is megtilthat, az agresszor. Mi a fenének akarsz a nyakadba egy agresszort? Jó áldozatot játszani?
2012. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!