Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ma kormányváltó hangulat...

Van ma kormányváltó hangulat Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mintha erősödne az emberbe ez az érzés.
2017. nov. 26. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
ma nincs, de tegnap kicsit volt.
2017. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nincs. Ugyan van ok hőbörögni, de nincs a jelenlegi kormánynak valodi riválisa. Az mszp kuka, a libsik kuka, jobbik kuka és hogy a fidesz se maradjon le, ők is kuka. Én mondjuk jobban élek, mint korábban (saját vállalkozás, megtakarítás, munka), de sajnos nagyon sokan egyre romló helyzetben vannak. Nem tudom, de még xsak elképzelni sem, hogy mit hoz a jövő és ez aggaszt.
2017. nov. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
ellenzék váltó hangulat van
2017. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

Minden hétvégén tüntetések vannak, utálják a maffiakormányt, a törpét, a diktátort, a patást, a habonyt, a mészárost, a stadionokat, a földmutyit, a trafikmutyit, már hogyne lenne kormányváltó hangulat? Ilyen hülye kérdést!


(a valóság: néhány balliberális el van tévedve...)

2017. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Fásultság van. Ha sokan kimennek szavazni akkor lehet meglepetés (mint Tapolcán vagy Veszprémben), de számíts azért egy újabb Orbán-kormányra.
2017. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Kormányváltási igény van erősen, viszont kormányváltási hangulat nem igazán. Helyette inkább enervált a politikai hangulat, mivel nincs megfelelő ellenzéki alternatíva, sok választópolgár nem támogatná egyik pártot sem és azon ellenzékiek, akik elkötelezettek, mennének szavazni, valójában ők sem bíznak benne igazán, hogy 2018-tól a pártjuk fogja átvenni a kormányzást.
2017. nov. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nagyon nincsen.

A 40 éves korosztálytól felfele, pesszimisták sokan amit joggal hiszek, hisz ők már sokadszorra át lettek baszva.

A huszonévesek nemes egyszerűséggel leszarják a politikát, azt tapasztalom hogy amíg meg van maguk körül minden, jó telefon, ruha, marad pénz, addig semmi bajuk nincs, letudják annyival hogy lehetne jobb is azért.


A magyarok többsége beletörődött már a sorsába, lásd a legutóbbi választást is, szinte az utolsó pillanatig reménykedett ha nem is egy egész ország, de a legtöbben hogy a fidesznek akkor és ott vége.


Engem sem izgat ez az egész, mert azt is megkockáztatom hogy veszik a szavazatokat, illetve bundázzák az egészet, tehát 4 évente egy show az egész.


A jövő évi szavazás kimenetele sem tartogat semmi jót, onnantól pedig max kiöregedik a pártjuk.

2017. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Gyors megkérdeztem a szomszédokat, mindenki meg van elégedve a kormányával, kivéve egyikük, neki valamiért nem megy a hangerőállítás a kormányról.
2017. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Most esős idő van, így elmartad a forradalom! :D
2017. nov. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ. Ha ide nézek van, ha oda nézek nincs. Hogy mi lehet országosan? Erről nem ismerek közvéleménykutatói választ. Ezek olyan hülyék, hogy csak pártszimpátiát mérnek, meg szavazási hajlandóságot, de a 'van-e kormányváltóhangulat?' kérdést nem teszik fel. A választásokon majd meglátjuk.
2017. nov. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!