Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha szerintem nincs semmiféle...

Ha szerintem nincs semmiféle Soros Terv, akkor hazaáruló vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem Soros nem tervez semmit, nem akarja elpusztítani a világot, és szerintem a konzultáció minden egyes pontja hazugság volt.

2017. nov. 27. 20:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
18%

Senki sem mondta,hogy Soros elakarja pusztítani a világot.


Soros pusztán egy lelkileg sérült idős ember, aki a pénzét arra költi,hogy Európát elöntsék a migránsok és azt csináljanak, amihez kedvük van, majd a jogvédők úgyis kihisztizik a privilégiumaikat.

2017. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
80%
En is ezt gondolom, megsem vagyok hazaarulo. Szerintem azok, akiket nem vezet a Fidesz az orruknal fogva, tudjak hogy nem letezik semmifele Soros-terv. Ez csak a Fidesz kampanyanak egy resze, ilyen hazugsagokkal mossak a tudatlan emberek agyat.
2017. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
19%
Akkor hívjuk EU-s tervnek, végeredménybe az EU akarja ránk erőszakolni őket, mert soros farkat akarnak a szájukban
2017. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21%

Nem az vagy, hanem hülye.


A Soros terv nincs, de magvalósul.

2017. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
47%

Igen,ez egy érdekes helyzet,amit a kormányzat el akar ültetni az emberekben. A lelkiismeret furdalást.

Ezért nagyon veszélyes ez az út amire a Fidesz rálépett.

Ezt a félelemkeltést,és a gyűlölködést már a 20.században többen is megpróbálták,mát csúnya vége lett.

Van egy jó kis magyar mondás: aki szelet vet,vihart arat.

A németek ezt tudják már,talán ezért toleránsabbak ebben,mint mi.Ők fel tudták dolgozni már a második világháborút,de mi nem tudjuk feldolgozni máig sem Trianont.

2017. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
42%

"A németek ezt tudják már,talán ezért toleránsabbak ebben,mint mi.Ők fel tudták dolgozni már a második világháborút"


Az önostorozás nem egyenlő a feldolgozással.

2017. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
8%

Ha az ostobaság hazaárulás, akkor igen.


Különben csak kiállítod magadról a szegénységi bizonyítványt gondolkodásilag.

2017. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%
Abban az önostorozásban az egyik legerősebb gazdasági állam lett...
2017. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
10%

Németországban mindig is értettek az iparhoz, ez történelmi hagyomány.


A társadalompolitika viszont nem az erősségük, ez a semmilyenneműsítás, meg migránsbarátság csak a rovásukra megy.


Én meg szeretnék továbbra is német tervezésű és minőségű autót használni, nem lenne jó egy "migránsos" Volkswagen, kb minden elromlana rajta és rusnya lenne.



Ahhoz hasonlítom, amikor egy növényfajt rosszul "nemesítenek" és nem jó tulajdonságokat kap,hanem rosszakat.

2017. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
31%
Hazaárulo? Ez a minimum ( legalábbis a fidesz/tolvajbanda simogatok szemében.)
2017. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!