Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemzeti nyomozóiroda nem...

A nemzeti nyomozóiroda nem talált semmit, a Soros-tervről, akkor miért is költöttünk rá milliárdokat?

Figyelt kérdés

Egy Jobbikos politikus feljelentette Sorost a kormány által mondott szörnyű terve miatt.

A nyomozóiroda egy hónap kivizsgálás után nem talált semmi megalapozott gyanút, így ejtette az ügyet. Tehát a kormány hazudott ebben is. Ezt szó nélkül tűrni kell, hogy feleslegesen milliárdokat költ a kormány?



2017. nov. 28. 08:05
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
89%
1 agymosás 2 orbi cégeinek jó pénz ez a baromság
2017. nov. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Hol lehet elérni a nemzeti nyomozóiroda nyomozati eredményét, jelentését?
2017. nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kérdésedre kerestem a választ, de egyenlőre nem találom az egészet. Csak részleteket idéznek.

Gondolom, mivel ez egy személyes feljelentés volt, így csak ő kapott választ nem nyilvános. Mint ahogy egyéb feljelentések sem nyilvánosak, amiket magánszemély tesz.

De örülnék, ha mégis belinkelné valaki.

2017. nov. 28. 09:32
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Az a politikus is elég hülye lehet,most a kormány propaganda szerint röviden Soros a szervezetein keresztül avatkozik bele belpolitikai ügyekbe.


Ezzel az a gond hogy fölösleges bármiféle feljelentést tenni mivel nem törvénytelen dolog. Nincs törvénybe foglalva hogy egy civil szervezet nem folytathat politikai tevékenységet(akkor a CÖF sem létezne stb.)

2017. nov. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok. Találtam közben egy, a témára vonatkozó írást:

[link]


Megszüntette (illetve el sem kezdte) az eljárást a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) a Soros György nemzetbiztonsági kockázatát vizsgálandó feljelentés ügyében.

2017. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Mythbusted :-D
2017. nov. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

A nemzeti nyomozóiroda nem talált semmit....


Ismered azt a viccet, hogy egy ember elmegy az orvoshoz és panaszkodik:

- Doktor úr, Mindenki azt mondja, hogy bolond vagyok.

- Miért mondják?

- Mert szeretem a lekváros derejét.

- De hát azt én is szeretm, attól még nem bolond !

- Jaj de jó doktot úr, akkor jöjjeön el hozzám, van otton három tonna lekváros derejém!


A Soros tervvel nem az a baj, hogy be kellene engedni néhány menekültet, hanem az, hogy folyamatosan nagy számban megváltoztatnák az országot, mint Franciaországban, vagy Németországban a biztonsági problémákkal együtt.

A részletekről meg a PC miatt nem lehet beszélni.


Annakidején se a franciák, se az angolok nem egészen önként döntöttek úgy, hogy magukra engedik fék afrikát meg Ázsiát, de nekik összességében megérte a gyarmatosítások során felhalmozott értékekkel együtt.

De nekünk megint csak a negatív hatás jusson?

Hát nem.

2017. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A részletekről meg a PC miatt nem lehet beszélni."


Vagy mert nincsenek részletek, csak bősz háttérhatalmazás megy gyíkemberezés, amit azzal próbálunk elfedni, hogy "nem lehet beszélni róla"...


Amúgy érdekes ez a PC, amíg a politikai ellenfél él vele, addig fúj PC, de ha mondjuk Mészáros vagyona jön szóba, akkor a Fidesz is felveszi a PC-t.


Amúgy, nem kell egyet érteni Soros tevékenységével, csak sajnos a fideszes pártkatonák kifejezetten úgy nyilatkoznak Sorosról, mintha nemzetbiztonsági veszélyt jelentene. Oké, mondja ki a kormány, hogy nem kérünk Sorosból, csak emiatt nem kellene minden nyilatkozatnak erről szólnia, nem kell teleplakátolni az országot, nem kell többet állítani Sorosról, mint ami.

2017. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gregp válasza:
miért volna jó nyomorult hazánknak, hogy "menekülteket" telepítsenek be hozzánk? Nincs itt elég nagy baj nélkülük is? Ki az a szerencsétlen ütődött, aki szerint kellenek ide a putrisok?
2017. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9#

Mi köze ennek ehhez a kérdésnek?

2017. nov. 29. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!