Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok az esélye annak, hogy...

Sok az esélye annak, hogy valóra válik ez a vágyam 2018 ban a választások után?

Figyelt kérdés
Kezdődik egy következő Orbán kormány.

2017. nov. 28. 17:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ki vagy akadva, de próbáld meg magyar mondatszerkezetben feltenni a kérdésedet, hogy érthető legyen!
2017. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én mindig azon röhögök, hogy most az Orbán kormányban jól él, de honnan tudja, hogy Orbán-kormányon kívül mással nem élne-e jobban (én spec jobban élek). Ja-ja tudom, ilyenkor jön, hogy "azemút8év" se volt jobb.
2017. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0 az esèlye.
2017. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz, elég sok.
2017. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

„Ahol dolgozom, az elmúlt 3,5 évben meg 8-szorozódott a magyarok száma. Érdekes módon senki sem panaszkodik, hogy xarabbul él...”

Én amikor azt írtam amire itt reagáltál akkor magunkra (én és a családom) gondoltam nem azokra akiknek a száma meg 8 szorozódott ahol te dolgozol ha esetlen nem volt világos.

„Én mindig azon röhögök, hogy most az Orbán kormányban jól él, de honnan tudja, hogy Orbán-kormányon kívül mással nem élne-e jobban (én spec jobban élek). Ja-ja tudom, ilyenkor jön, hogy "azemút8év" se volt jobb." „


Látom azokat, akik elmenekültek külföldre, és kevesebbet engedhetnek meg magunknak mint mi. Amikor a testvérem Németországban dolgozott akkor lehetett látni, hogy a német barátnőinek a családjaik nem élnek jobban, mint mi itthon. Pedig Magyarországon élünk és mégis jobban mint ők Németországban. Hol van ebben elmúlt 8 év? Én nem tudom. Sose jöttem az elmúlt 8 évvel.

„de próbáld meg magyar mondatszerkezetben feltenni a kérdésedet, hogy érthető legyen!”


Sok az esélye? Ez szerinted nem érthető? Erre a válaszok: Igen, sok. Nem, nincs sok esélye. Ha esetleg nem tudnál olvasni.

2017. nov. 29. 12:04
 26/26 anonim ***** válasza:
"Látom azokat, akik elmenekültek külföldre, és kevesebbet engedhetnek meg magunknak mint mi. " Na nahogy már azt mondjad, h Németbe rosszabbul élnek, mint itthon :D :D :D Az év vicce :D :P :P
2017. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!