Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok az esélye annak, hogy...

Sok az esélye annak, hogy valóra válik ez a vágyam 2018 ban a választások után?

Figyelt kérdés
Kezdődik egy következő Orbán kormány.

2017. nov. 28. 17:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Én is várom már. Végre kiteljesedhet a szárba szökkent neokommunizmus, az oroszok és kínaiak sokat segítenek majd biztosan. Új szlogenek, friss propaganda, ünneplő tömegek......csak lenne már 2018 .
2017. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
NEm, Lőrinc, nem lesz ekkora szerencséd.
2017. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
remélem, mert ha nem jönnek a migránsok mert az euval rajta kívül nem harcolna senki
2017. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
komolytalan válaszok mint általában az oldalon. Én a Fidesznek szurkolok.
2017. nov. 28. 17:43
 5/26 anonim ***** válasza:
18%
csak a fidesz
2017. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
el nem tudom képzelni, hogy egy embernek ez legyen a nagy vágya :D nekem általában egy jó nyaralás, egy autó, egy jó hétvége külföldön a családdal, vagy egy nagy összeg a lottón...de hogy valakinek az legyen a vágya, hogy a fidesz nyer, az már tényleg elég begyepesedett agymosott életunt ember lehet...
2017. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

27 éves vagyo, 15 évig szerettem a fideszt, de úgy megutáltam őket, mint a.....


MANIPULÁLJÁK AZ EMBEREKET, GYŰLÖLETET KELTENEK, HAZUDNAK, HERGELIK A NÉPET, CSAK AZÉRT HOGY MEGNYERJÉK A VÁLASZTÁSOKAT!


Ilyen korrupt hazug kormányt még nem láttam, pedig az MSZP sem volt kutya, de ezek...


Félek, hogy nyer a Fidesz, hiszen a médiát ők uralják, csak az jut el az emberekhez, amit ők mondanak, itt ez a SOROS-TERV, amiről Navracsics elmondta NINCS, Soros cáfolta, nyíltan hazudnak hergelik az embereket, és még eredménye is van, mert félnek a migránsoktól, és persze nem beszélünk arról, hogy elszegényítette az országot......

2017. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%

#7


és több, mint 2 millióan ennek tapsolnak... no nem baj, még 8 év és elérjük Észak-Korea szintjét, hogy állva kell tapsolni a kedves vezért és a fényképe minden háztartásban kötelező lesz.

2017. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest, hogy ennyire szidjátok a Fideszt durva, hogy az ellenzék sehol sincs hozzájuk képest :D.
2017. nov. 28. 18:08
 10/26 anonim ***** válasza:

De van csak szerencsétlen módon ezerfelé aprózódott. Ha megnézed a múltkori választási eredményeket egy összefogás már 2014-ben is simán földbe verte volna a Fideszt. Most még durvábban így lesz. A Fidesz egyetlen szerencséje a pártok sokasága és ezt ő is tudja.


Több ember szeretne kormányváltást, mint aki nem, ezt hamisíthatatlanul megmutatta a szavazatok száma már a múltkor is!

2017. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!