Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balolali-liberális ellenzék,...

A balolali-liberális ellenzék, hogy marad következetes/hiteles az EU határozat után?

Figyelt kérdés

Már a migráció kezdetén lehetett látni, hogy olyan irányba megy az EU ami a migránsoknak kedvez, háttérbeszorítva akár a saját polgárai érdekét. Végül ez lett belőle, hogy megszavazták a korlátlan betelepítést & egyszerűsített családalapítást. Erre semmilyen politikai szembenézés, elismerés sem volt. Hogy marad ezek után hiteles az ellenzék?


Amikor még kezdetben csak ezer migráns befogadásáról szolt az egész, de olyan intézkedéseket tettek, ami azt mutatta, hogy több is lesz itt ; előkészítették az egyszerűsített családmodelt, a mainstream média cenzúrázta a migráns bűncselekményeket, a nagyobbakat amiket nem lehetett elhallgatni pedig tompította. Már akkor Brüsszel hozzáállásából lehetett intepolálni, hogy ez lesz, amit Brüsszel megszavazott ; konkrétan korlátlan migráns betelepítést minden tagország számára. A felmerülő költésgek terén azt nyilatkozták, hogy vegyenek fel a tagországok maguk hitelt a korlátlan migránsoknak és persze az egyszerűsített családmodel bevezetését, ami segíti, hogy ezek a potenciális terroristák minél könnyebben beintegrálódjanak.


Mindezek után a baloldal a liberális oldallal együtt, beleértve a saját médiájukat nem kommentálta azokat a korábbi nyilatkozataikat, miszerint az EU sosem fogja a migránsokat korlátlan számban beengedni. Konkrétan pl a 444 le sem adta a hírt az EU szavazatáról. Az ellenzék először azt mondta, nincsen kvóta, utána hogy van, de ez nem kötelező kvóta, aztán hogy van, de csak ezer fő. Most pedig, hogy erre reagálnának, hogy a kormánynak végig igaza volt, ahelyett Soros mellett kampányolnak.Mennyire hiteles ma az ellenzék?


2017. nov. 28. 19:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
13%
Ezek a pártok nem éppen a hitelességükről híresek annál inkább a botrányokról
2017. nov. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
21%
#11, lehet a tiéd az Eu-s pénz és a migri is. Nincs az az összeg amiért nekem kéne a migri a nappalimba.
2017. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%

Oké,

majd adok egy számlaszámot, oda leszel szíves utalni 100 000 Ft-t én meg cserébe befogadok 1 / 7500 migránst.

2017. nov. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
54%

amúgy elszámoltam. Mert kifelejtettem, hogy 5-el meg kell szorozni, ugye, mert 5 migránsról beszélünk.

Akkor az 5 * 750 000 000 ami röpke

3 milliárd 750 millió Ft. 5 migránsért.

Bombaüzlet nektek :D


Remélem sikerült prezentálnom a kvóta probléma "súlyosságát".

2017. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%
Nem én utalom, hanem Brüsszel ugyanis neked az eu-s pénz kell, nem az én pénzem. Valóban bombaüzlet, én sosem irigyeltem mástól a vagyonát és a migrijét sem.
2017. nov. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
18%

"Én befogadok 5 migránst viszont továbbiakban nem akarok közösséget vállalni veletek valamint igényt tartanék a rátok eső EU-s pénzekre ami 750 millió forint évente. :)

Áll az alku?"


Majd csak a csürhét kapod, pénzt nem, úgy is annyira segítőkészek, kis humanisták vagytok, akkor ingyen is vállalnád magad is gondolom eme nemes gesztust, segíteni másokon.


Vagy netalán csak a pénzért anyádat is eladnád? :)

2017. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%

Kitérő: az még hagyján, hogy van, aki az anyját eladná pénzért, de nem fogja fel, hogy az unokáját adja el, és minden utódját, ha sikerül.


Az ellenzék már eleve hiteltelen volt. Talán nem is egyszerűen ellenzék ők, hanem belső ellenség, ahogy nyilatkozott a legtöbb szószólójuk.

De tényleg beszélni kell róla, hogy felejtődjön el.

2017. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%

"Ha annyira fontosak neked a "sajátjaid" akkor miért akarunk 750 milliárdért vasutat építeni a kínaiaknak? "


Szerinted a felújított Belgrád-Budapest vasútvonal Kínában lesz?

2017. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
53%
Szted kinek lesz belőle haszna?Nekünk? :D
2017. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretném megérteni a kérdést, de tele van számomra ismeretlen értelmű szavakkal, pl. mi az, hogy "intepolálni" ???
2018. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!