Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy reagálnál ha reggel...

Hogy reagálnál ha reggel kopogtatna valaki nálad, és Orbán Viktor állna az ajtód előtt?

Figyelt kérdés
Beengednéd? Főznél neki egy kávét? Beszélgetnél vele?
2017. nov. 30. 05:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Miután előzőleg 47 TEK-es átvizsgálta már a lakásomat, és nyolcan a függönyök mögött őrködnek, azt hiszem igen.
2017. nov. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Jó ha vannak kapcsolataid. Még jobb ha a minszterelnökkel van jó kapcsolatod.
2017. nov. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Megkérdezném, hogy segíthetek-e, és ha csak azért van itt, hogy a politikai marhaságait tolja, akkor rácduknám az ajtót, ahogy a jehovásokkal szoktam.
2017. nov. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
elmondanám neki, hogy hazaáruló... lenne, ha bármi köze lenne a nemzeti érzéshez, népünkhöz
2017. nov. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
90%
Agyonverném, mert mégis hogy jött be a zárt kapun?
2017. nov. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Meglepődnék, ugyanis a pittbullunk nem szokott senkit csak úgy beengedni a kertbe, komolyabb sérülések nélkül. Tehát először szerintem hívnék neki egy mentőt.
2017. nov. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Meglepődnék hogy gázszerelőt hívtam és nem Mészáros jött.
2017. nov. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Egyik nap vele álmodtam,úgyhogy meglepődnék.Behívnám egy közös fotó erejéig amint megisszuk a pertut,aztán mehetne Isten hírével.
2017. nov. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%
Nem engednem be, megkoszonnem neki a lehetoseget, hogy ebben az orszagban szenvedhettem 20-on evig, es boldogan kozolnem vele, hogy jovo ev elejetol meg egyel tobb fiatal fog kulfoldre koltozni.
2017. nov. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%

Szépen rácsuknám az ajtót és ennyi, eszembe se jutna beengedni. Kávét meg iszik eleget az adómból, igyon máshol.


Azért hozzáteszem ha ez valós lenne akkor sokan beengednék és még kávét is adnának neki...azokról is beszélek akik nem szeretik...mivel a népünk ilyen megalkuvó és rafinált hogy aztán azt várja ebből haszna lesz és ezért róla beszélnek majd.

2017. nov. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!