Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen büntetést kapnak...

Milyen büntetést kapnak Sebestyén Balázsék Andy Vajnától azért mert ma reggel a Rádio1-en kommunista dalokkal köszöntötték Viktor és Lőrinc napját?

Figyelt kérdés

2017. szept. 5. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
És én ma nem hallgattam a rádiót... :D Még szerencse hogy felrakják majd a Youtubera. Ezt szeretem Balázsékban, lehet őket szidni hogy alpáriak meg hülyék, de legalább nem állnak be nyalni a maffiának, hanem tisztában vannak a dolgokkal és ki is merik mondani. Vajna meg nem fog tenni semmit, mert Balázsék az egyetlen ok hogy van a rádiójának bármiféle hallgatottsága...
2017. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak akkor ha a főnök beszól hogy tipli nekik.

Egyébként hány rádió újság megy el hallgatottság olvasottság nélkül? Kormányzati reklámokból? Na bumm lenne még egy.

2017. szept. 5. 10:35
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Elvileg úgy mentek oda, hogy a vezetés nem szól bele a műsorba, szóval semmit.
2017. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Balázséknak nagyobb a hatalma, mint Andy-nek. Andy-nek marha sok pénze van, Balázséknak meg hatalmas kedveltsége országszerte.


Eleve nem munkaviszonyban vannak ott, hogy majd holnapra ki lesznek rúgva, vagy bármilyen szankciót kapjanak. Magát a műsort Balázsék gyártják tokkal-vonóval, a rádió csak egy megjelenési felület. Andy rádiója valószínűleg elég komoly pénzeket fizet, és elég komoly tárgyalások lehettek arról, hogy ott legyen a műsor.


Andy meg amúgy sem annyira hülye, hogy egy kis politikai vélemény miatt önként megszabaduljon a pénzgyárától. Andy üzletember, és nem politikus.

2017. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Ez egy jelzés részükről, hogy több pénz kell. Máskor is ez megoldott mindent.
2017. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2017. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha Viktor nem szól Vajnának, akkor semmit. Ha igen, akkor lehet némi konfliktus.
2017. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Büntetésből körbenyalhatják az alvázukat.
2017. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Sebestyén Szarás, F.aszom Jani és Rákóczi Geczi

:D

2017. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Viktornak és a Lőrincnek van humora! És az Ő nézőpontukból megtiszteltetés az, ha indirekte is róluk beszélnek! Szerintem a Viktornak ez direkt tetszett, lehet hogy a Balázs így udvarol neki?! Esetleg feljebb akar kerülni? Megszámlálhatatlan variáció van ahhoz képest, amit a médiák locsognak! Nyisd ki már az agyad, hogy láss túl a homlokodon...
2017. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!