Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megvalósulna az a forgatókö...

Ha megvalósulna az a forgatókönyv hogy a Jobbik kerülne kormányra ti is elmennétek ebből az országból?

Figyelt kérdés

2017. nov. 30. 17:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
33%
de akár egy mszp-dk-együtt -külön-külön kormány esetén is
2017. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
A fidesz nem horror?!... Komolyan, az emberek nem normálisak, mit esznek ennyien a fideszen?!
2017. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
73%
Én örülnék neki!
2017. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
69%
Aki pártoktól és kormányoktól teszi függővé, hogy hol kíván letelepedni, az nem egészséges ember. Én biztosan nem hagynám itt a barátaimat, a rokonokat, a munkahelyemet, az imádott városomat és kezdenék új életet egy idegen országban, csak mert X, vagy Y a miniszterelnök. Ahhoz még a 4 évtizednyi kommunista diktatúra is kevés volt, hogy elnyomja a magyarok hazaszeretetét...
2017. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
68%
Az a forgatókönyv jelenleg zajlik aminek hatására százezrek mennek el az országból, és ha jövőre is ez marad akkor én is csatlakozom hozzájuk. Ez a horrorforgatókönyv, és nem a Jobbik. A mostaninál rosszabb nem lehet. A Jobbik az igazi felüdülés lenne. Mondom ezt úgy hogy nem vagyok híve a szélsőjobbnak.
2017. nov. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
31%
Én örülnék neki,hogyha elmenne a sok liberális, vihetnék magukkal a kedvenc kisebbségeiket is.
2017. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
27%
Bárki kerül hatalomra az ellenzékből, el kell menekülni innen. Ez a kormány még a lehető legkevésbé kártékony.
2017. nov. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
0%
a fidesz kilóra megvette magyarország 99,99%-át a migránsellenes, sorosos politikával. igaza van csak hülyén csinálja...
2017. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
68%
Az emberek akkor is éltetni fogják a fityeszt, amikor majd épp őket fogják kitenni az utcára a közpénzből fizetett rendőrök segitségével?... Mert bárki járhat igy... Komolyan csak a migránsok számitanak, hogy ne jöjjenek ide? Az, hogy rengetegen a kormány politikája miatt utcára kerülnek, az nem számit?! Komolyan érthetetlen, ami itt megy!
2017. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
55%
Nem, és egyetértek a 4-essel.
2017. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!