Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért nem beszél...

A kormány miért nem beszél sose arról, hogy a nemzeti konzultáció kérdéseire hány igen és hány nem válasz érkezett? Miközben azzal folyton dicsekednek, hogy hányat küldtek vissza.

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 09:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy baromi egyszerű logikai érv mellette: Egy titkos szavazás eredményét befolyásolja a részeredmények közlése.
2017. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Remélem hogy nem igaz, hogy csak annak kellett visszaküldenie, aki Soros György elképzeléseit ellenzi. Nem is írták a levélben, hogy csak az küldje vissza, aki a kérdésben a kormánnyal szimpatizál. Ezért én kitöltöttem és visszaküldtem. Csak szomorú vagyok amiatt, hogy az enyémet is beleszámolják, amikor arról beszélnek, hogy a magyaroknak milyen nagyon határozott véleményük van. Azt meg nem számszerűsítik, hogy mennyire is egyöntetű a vélemény. De reméljük, hogy most a konzultáció lezárultával megismerhetjük végre az eredményt is.
2017. dec. 1. 12:46
 13/15 anonim ***** válasza:
8#ha egyet értesz igennel küldöd vissza, ne légyél ostoba mint Fletó aki azt hitte ha valaki nem megy el szavazni vele van
2017. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mégcsak ma zárul le, majd ha lezárul akkor fogják nyilvánosságra hozni
2017. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ne feledjük azokat akik egy kiadós k***aanyázással küldték vissza vagy egy f***szt rajzoltak rá és úgy. orbánék ezt is sikernek könyvelik el. csak azt nézik, hogy ki küldte vissza és ebből már kialakul bennük olyan téveszme, hogy aki visszaküldi az őket támogatja. ezzel még csak egy sima elmebajról beszélnénk, de mivel nem szükséges hozzá semmilyen hivatalos irat, annyit gyártanak le maguknak amennyit akarnak olyan névvel amilyennek akarnak És még hazudhatnak is, mert nem kötelesek bemutatni papírról papírra átszámolva. Konkrétan szinte a teljes magyar média a kormány keze alatt fut, egymásra hivatkozva nyomják a hazug kormánypropagandát, a birkák meg elhiszik. Nincs egy millió ember sem aki valóban vissza is küldte.
2017. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!