Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyire titkos a...

Szerintetek mennyire titkos a nemzeti konzultáció visszaküldése?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy ha most visszaküldöm a levelet akkor tudni fogják hogy abban a borítékban az én válaszom van vagy ez egy titkos "konzultálás"? Persze tudom hogy valószínű ki sem bontják, de én azt is kinézem ezekből hogy minden ilyen szarból nyilvántartást csinálnak és figyelik azokat akik nem kormánypártiak. Amúgy végig néztem a papírt meg borítékot is és csak egy dolgot találtam ami eltérő lehet, a VÁLASZKÜLDEMÉNY alatti sor. Nem tudom hogy ez mindenkinek egyedi-e vagy esetleg csak körzetenként változik. Szóval ebben tudnátok segíteni? Ti mit gondoltok?

2017. okt. 16. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha közzéteszed egy részét a számnak, akkor már annyit be tudnak írni mások, hogy az egyezik-e vagy sem.


Le is tiltathatod magadat ügyfélkapun és akkor nem kell részt vegyél az ilyen ál-konzultációkban, mert nem küldenek neked ilyen kérdőíveket.

2017. okt. 16. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már meg van a végeredmény, tök mindegy hogy mit válaszolsz.
2017. okt. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem mintha én részt akarnék venni ilyen adatbázisban, de mit is ártana ez? Még csak nem is a "kormánypártiságot" jelenti, hanem csak visszaküldtél egy "kérdőívet". Persze mindenki azt magyaráz bele, amit az érdekei diktálnak.
2017. okt. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

A lényege a "könzultációnak" az, hogy ki lehessen hozni, hogy "az emberek" 99%-a rühellli Sorost a tervével együtt, és lehessen vele dobálózni.

Persze ettől lehet olyan adatgyűjtést csinálni, hogy pl milyen területről küldték vissza többen/kevesebben, azaz hol van több/kevesebb szavazó, és az alapján erősíteni/szarni a területre (az már úgyis megvan).

2017. okt. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És erre megint milliárdok mennek el. Nyilván hazugság az összes kérdés, illetve ferdítés, de mit számít ez az agymosottaknak. Ne is foglalkozz vele!
2017. okt. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1-es: még a holttaknak is küldenek levelet!

Ilyen kókler, idióta akcióra van pénz?!

2017. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Én még nem kaptam meg :(
2017. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ha annyira hiányzik, odaadom az enyémet. Túl kemény a papír, így itthon nem jó a ...szóval semmire...

Vissza biztos nem küldöm, nem szokásom irányított, hülye kérdésekre hülye válaszokat adni.

2017. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!