Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ha ennyire...

Ellenzékiek, ha ennyire szidjátok a kormányt, akkor nem kínos nektek, hogy ennek ellenére ők a legnépszerűbbek?

Figyelt kérdés
A kérdésem nem provokáció, csak érdekelnek az ellenzéki válaszok. Rengeteg embertől olvastam itt, hogy a Fidesznél csak jobb lehet, hogy a Fidesz maga a pokol. Erre én már többször is mondtam, hogy ha nem tetszik a Fidesz akkor lehet ellene szavazni, ha tetszik akkor mellette. Senkit se kényszerítenek a szavazáson. Amikor ennyi kemény Fidesz szidást olvasok, mindig belegondolok, hogy nem érzi kínosnak aki írja, hogy ezek mellett a Fidesz a legnépszerűbb párt jelenleg is? Szerintük a Fidesz a létező legrosszabb de úgy tűnik az emberek inkább kérnek belőlük, mint az ellenzékből. Én úgy tekintek erre, hogy a szavazatok száma majd eldönti, hogy ki a kormányképes. Jelenleg a Fideszre szavaznak a legtöbben ezek szerint ők a legkisebb rossz. Nem gáz az ellenzékek, hogy szerintük a Fidesz egy bukott/kormányképtelen/legnagyobb rossz de a szavazók szerint meg ők a legnépszerűbbek? Kicsit olyan, mint amikor csak duma van de képesség nincs mögötte. Nekem gáz lenne, hogy ennyire szidnám azt akit közben meg sem tudok közelíteni. Örülnék ha olyan is írna akire igaz a kérdésem.

2017. dec. 1. 13:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Valóságban úgy mennek a dolgok, hogy arra szavaznak, akinek a kormányzása ideje alatt több haszon üti a markukat. Sokaknak a mostani Fidesz alatt van a legtöbb haszna, hisz sokszor a kisember is óriási pénzeket tud lenyúlni a közösből, hülyék lennének másra szavazni.
2017. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
37%
Milyen szar lehet nekik nem kapcsoltak időben hogy a magyar nem akarja az illegális migriket és már csak a hülyék hisznek nekik
2017. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
44%
Nem szidom és nem is kínos, hanem a jövő nemzedéke fogja szidni és nekik lesz kínos mikor az ellopott és gazdagoknak szétosztogatott milliárdokat ki kell termelni. Mer a Kádár-rendszerben szétosztogatott milliárdokat is ki kellett ám termelnünk. Például a paksi mutyi sem vész el nyomtalanul. Meg a Nemzeti Gázszerelőnk vagyona sem, ahogy a többi mutyi sem. Nem gond? Dehogy gond, hisz a Kádár-rendszerben sem volt gond az 1 Ft-os kenyér, sőt egyesek még disznót is hízlaltak rajta. Csessze meg az utókor. Ha a Kádár korszak ilyen élhetetlen jelent hozott létre, akkor milyen lesz az ország újabb 30 év múlva? Én tudni sem akarom, már most késztelődök valamelyik trópusi szigetekre új hazát keresni.
2017. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%
Feltételezed, hogy a szavazatok száma valahogy arányos azzal, hogy mennyire jó egy párt. Ezt a feltételezést nem csak hogy nem fogadom el, de igazság szerint éppen a fordítottját tartom igaznak. Általában a legrosszabb pártok kapják a legtöbb szavazatot. Aki a legbecstelenebb, leghazugabb, legkorruptabb, az szokott nyerni. Jóval kevesebb olyan példát tudnék mutatni, amikor ténylegesen a jó, becsületes, hozzáértő, igazmondó a nyerő.
2017. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%
ma 13:32 Ez mennyire szánalmas magyarázkodás már. Ide jutottatok? Ez harmat gyenge.
2017. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 meszike91 ***** válasza:
42%
Attól hogy valami népszerű még nem lesz jó is.
2017. dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
46%
Miért lenne kínos? Kínos az lenne, ha egy általam sokra tartott párt kormányozna ilyen szégyenteljesen. Sajna ilyen nincs jelenleg, uh nincs is miért aggódjak..
2017. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"Nem szidom és nem is kínos, hanem a jövő nemzedéke fogja szidni és nekik lesz kínos mikor az ellopott és gazdagoknak szétosztogatott milliárdokat ki kell termelni."


Ha ennyire rossz a Fidesz, és csak a lopáshoz, csaláshoz, Mészáros Lőrinc gazdagításához ért és ezt látja is az ellenzék akkor illene tudnia leváltania. De ennek alig van esélye. Ha a Fidesz szegénységbe sodorja a népet, akin az ellenzék segíteni, akkor ha a nép mégis a Fideszt választja meg akkor az az ellenzékre nézve gáz. A Fideszt nem a milliárdosok szavazzák meg hanem a nép akikkel az ellenzék van.

2017. dec. 1. 13:42
 9/27 anonim ***** válasza:
41%

"Ez mennyire szánalmas magyarázkodás már. Ide jutottatok? Ez harmat gyenge."


Az a tény, hogy meg se próbáltál érvelni, de azért kommenteltél, szerintem mindent elmond rólad.

2017. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%
persze, a populizmusnak pont ez a lényege: demagógiával, ígérgetéssel, és felszínes intézkedésekkel megnyerni a néplelket magunknak. A fidesz visszahozta a gulyáskommunizmus rendszerét, mert az eddig is működött, és ezután is működni fog. Nyilván prolikból, félművelt befolyásolható emberből van a legtöbb, így azoknak a szavazatát a legérdemesebb megnyerni, és ráadásul egyszerű is.
2017. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!