Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért állnak ki ennyire a...

Miért állnak ki ennyire a baloldaliak a liberális pénzügyi-társadalmi elit mellett, amikor gyakorlatilag egy igen vékony 1%nyi réteg képes csak ebben a rendszerben sikeres lenni?

Figyelt kérdés
és persze ki felelős mindezért?! hát persze hogy az óóóóóórbán
2017. dec. 2. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Ott a kreativitás dönt. Mindenki saját maga kovácsa. Most csak az számít, h kit ismersz? Kinek vagy a szomszédja?...
2017. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Mert a liberális demokráciákban a siker a befektetett erőfeszítéstől függ, nem attól, hogy kinek vagy a haverja.
2017. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
2#Nem az arról szól, hogy fehér hetero-t lenézzék többi jöhet
2017. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

"Most csak az számít, h kit ismersz? Kinek vagy a szomszédja?...

"

üdv a való életben

2017. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#1: Na igen és ilyenkor mondják azt, hogy a "kapcsolati tőke" a lényeg...
2017. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

" Mindenki saját maga kovácsa. "


ez egyáltalán nem igaz, a liberális 'demokráciában' a társadalmi osztályok közötti határok gyakorlatilag áthidalhatatlanok

2017. dec. 2. 14:59
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Az 1%- tól kapják a fizetésüket
2017. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Mert a liberális demokráciákban a siker a befektetett erőfeszítéstől függ, nem attól, hogy kinek vagy a haverja.

"


én mondjuk egyetemista vagyok, és heti 20-25 órát gürcölök, hogy ne haljak éhen, akinek meg az apukája gazdag akár segghülye is lehet, maximum fizetnek egy kis tandíjat, költhet rekreációra

szerintem az én erőfeszítésem aránytalanul nagyobb más kortársakhoz képest, akik jobb körülmények közé születtek


persze a cuciális... na én egy forint cuciális támogatást nem kapok

2017. dec. 2. 15:02
 9/16 anonim ***** válasza:
De te NEM liberális demokráciában élsz, ha itt vagy egyetemista.
2017. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
alapvetően a pénzügyeket liberális demokráciák alakítják, liberális demokráciában alakult ki a társadalmi rendünk is
2017. dec. 2. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!