Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mint kívánnátok Gyurcsány...

Mint kívánnátok Gyurcsány Ferencnek eme szép napon nevének napján?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 09:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Gyurcsány nap volna? Azt kívánom neki, hogy mindent kapjon vissza, kamatostul!
2017. dec. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22%
Hogy amikor egy lampavason lengedezik a szelben, koccanjon ossze a bokaja Orban G. Viktoreval.
2017. dec. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
Lehet szidni, meg lehet azt kívánni, hogy dögöljön meg, de azért valljuk be, a jelenleginél akkor is jobb volt...
2017. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 hájaaa ***** válasza:
52%
Utáltam annak idején, de ezekhez képest visszasírom azokat a napokat amíg Ő volt.
2017. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%

Semmi rosszat nem kívánok neki, de tartsa magát távol a politikától. Nyaraljon, utazzon, érezze jól magát, csak hagyjon békén minket.

Orbánnak is ugyanezt kívánom. Utazzon el messzire, érezze jól magát és szálljon ki a politikából,

2017. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
Sok boldogat és próbálkozzon inkább kétkezi munkával.Előrébb lesz az ország.
2017. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%

"Utáltam annak idején, de ezekhez képest visszasírom azokat a napokat amíg Ő volt."


Hát ezzel én is így vagyok. Azt hittem anno nála nincs rosszabb... jó nagyot tévedtem...

2017. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%

Tűnjön el a politikából, de ha akar mehet ebből a "k..va országból" is a híveivel együtt! :P


Más Ferenc nevű ismerősöd meg nincs is? :)

2017. dec. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
14%
Lépjen be a Fideszbe
2017. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%

Az a baj ezzel a pr0li magyar társadalommal,hogy akárki a miniszterelnök,mindig azt szídják.

Itt az emberek túlnyomó többsége még mindig abban hisz,hogy visszatér a nagy szockommcsi típusú igénytelen ingyenélet,és az működni is fog.

És mivel ez egyre jobban nem így van,ezért minden éppen aktuális kormány egy szemét,mert nem tudja biztosítani ezt a népnek.

Ha most Gipsz Jakab lenne a m.elnök,akkor ő lenne egy szemétláda,mert 3.60 a kenyér,és 5 Ft a kőbányai.

Én semmit sem kívánok Gy.F.-nek,végzem a munkámat,rendesen precízen,becsületesen élek,és ha lassan is,de meg van az eredménye.

2017. dec. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!