Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemzeti konzultáció eredmény...

A nemzeti konzultáció eredményét mikor fogjuk megtudni?

Figyelt kérdés
Engem nagyon érdekel, hogy hányan szavaztak és mire. Hány %-a szavazott a szavazottak soros terve ellen és mit fog szolni ehhez soros, hogy nem népszerű a szülőhazájába?

2017. dec. 3. 19:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
10%

"Mégis hogy ne lehetne csalni?"


Lehet de mégis mi értelme volna? Ebből ők látják hány embert fognak meg ezzel a kampánnyal szóval ha valóban alig küldték volna vissza akkor már kampány témát váltottak volna.


A nemzeti konzultáció lényegében egy felmérés, olyan mintha a coca cola kitalálna egy új ízt és kikérné a vásárlók véleményét hogy jó ez vagy nem azaz felesleges volna rajta csalni mert attól ha egy szar terméket kidíszíthetsz akármivel attól még szar marad és nem fogják venni

2017. dec. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
74%
Már akkor tudható volt az eredmény, mikor még csak terv volt. Ez csak egy ürügy, egy önigazolás. Tök mindegy hányan küldték vissza és hányan töltötték ki online, mert kellően nagy számot fognak mondani ahhoz, hogy súlya legyen.
2017. dec. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
69%

A papír alapú szavazatot sem engedik megvizsgálni, csak a fidesz pártemberei férnek hozzá, más max messziről ránézhet egy kupac papírra, az elektronikus szavazás pedig akárhányszor, akármilyen mail címre kitölthető volt.


Ez még felületes közvélemény kutatásnak is gyenge mivel az eredménye ellenőrizhetetlen és a kérdések is nevetségesek.


Egy újabb látszatintézkedés ami milliárdokba kerül még sincs abszolút semmi haszna sőt káros mivel gyűlöletkampány és értelmetlen pazarlás.


https://www.youtube.com/watch?v=X3M-IbUPF34&app=desktop

2017. dec. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
59%
Én eredményem a helyi fidesz szervezet vezetője megtudta. A családban összeszedtem (az amúgy kidobása ítélt íveket) és 13 darabot összevagdostam (azért hogy nehogy kitöltse és visszaküldje) és beraktam egy borítékba. A borítékra ráírtam: "Magyar vagyok, nem fideszes. És te?" Aztán a postaládájába raktam.:)
2017. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogjuk megtudni, ha kitalálták az "elvtársak" hogy mi legyen az eredmény.
2017. dec. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

5 millióan szavaztak és 95% szerint Soros gonosz.

Kb vmi ilyesmire számítok

2017. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Gyerekek, azért lássuk be, hogy akármilyen hazug csaló maffiabanda ez a kormány, még mindig jobb, hogy a migránsok befogadása ellen van, és ennek érdekében csal meg hazudik és kampányol, mintha az ellenkezőjét vallaná, és mindent megtenne az idegenek befogadása érdekében.


Legalább legyen egy olyan dolog, aminek mi is hasznát látjuk azok közül, amiket csinálnak. Lássuk be, ezt a témát nagyon jól meglovagolták, a végletekig kiaknázták, és hatalmasat kaszálnak vele a biztos pártszavazók közti eddig sem kis népszerűségüket illetően.

A migránskérdésben egyszerűen ez a logikus hozzáállás, amit ők képviselnek. Az persze más kérdés, mennyire tisztességes eszközökkel teszik, meg hogy szükség van-e valójában erre a konzultációra. Az ő nem kis táboruk szerint szükség van, és ez nekik így megfelel. Az, hogy más legalább ennyire fontos dolgokkal nem foglalkoznak, az már az ő bajuk, de ez úgy tűnik, hogy a népszerűségükön nem ejt csorbát.


De ahogyan említettem, ebben a kérdésben egyértelműen az a normális hozzáállás szerintem, hogy nincs szükség migránsokra.

Nem vagyok én annyira biztos abban, hogy bármelyik ellenzéki párt lebontaná a kerítést, ha esetleg hatalomra kerülne. Nem fognak hatalomra kerülni, csak a eszembe jutott ez is. Szóval, az ellenzéki pártok igen nagy öngólokat lőttek a kezdeti migránsbarát véleményükkel, most meg már hiába fogják a fejüket, már aki fogja. Be kellene látniuk végre a politikusoknak, hogy nem minden ördögtől való, amit a másik párt mond.

2017. dec. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hozzá kell tenni, volt aki belátta, például Hiller István a kerítéssel kapcsolatban, de emiatt sajnos meg is kapta a magáét az akkori főnökeitől.
2017. dec. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!