Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor derül ki a nemzeti...

Mikor derül ki a nemzeti konzultáció eredménye?

Figyelt kérdés
Már annyira kíváncsi vagyok, hogy mi lesz az eredmény! Mikor várható?

2017. nov. 17. 18:08
1 2
 1/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Az origo már biztos tudja. Én csak sejtem: 99% szerint AZONNAL meg kell állítani Soros Györgyöt.
2017. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Már akkor kiderült amikor elhatározták.
2017. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy eddig sem derült ki úgy most sem fog. A kormány eztután is azt mond róla amit akar:

fergetegesen sokan küldték vissza és mindenki egyetért a kormánnyal.

2017. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Biztos lehetsz benne, hogy már megvan az "eredmény", sőt, alighanem ez lesz " minden idők legsikeresebb nemzeti konzultációja".
2017. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
1# Hát mivel az ellenzékiek ahelyett hogy "igen" nel küldenék vissza inkább félve "jajj gyújtósnak jó lesz" szöveggel vannak szal várható
2017. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem derül ki az eredménye.
2017. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Ötös: Mivel nincs benne értelmes választási lehetőség...

Csak az, hogy:

Megállítsuk az országpusztító Sorost VAGY hagyjuk, hogy migránsok öljenek halomra minket...

2017. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%

7# miért te mit akarnál benne?

Szerintem ez a kettő bőven elég

2017. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

#8 Az a baj hogy az egyikből nem következik a másik. Sorost nem kell megállítani mert nem csinál semmit, és migránsok sem fognak minket halomra ölni. Sem akkor ha konzultálsz sem akkor ha nem.


Amúgy megjegyzem ügyesen kitalálták ezt, szép fényes papírra nyomták, így arra amire egyedül jó lett volna nem lehetett felhasználni, de sebaj, ment a szelektívbe.

2017. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Az eredménye nem fog kiderülni. Az ugyanis nem publikus. A nemzeti konzultáció nem más, mint adatgyűjtés: ezzel mérik fel, kik azok, akiket a választás napján mozgósítani kell vagy lehet, hogy meglegyen a Dicsőséges Nemzethy Kétharmad, ez pedig nem nyilvános információ. Csak hogy könnyebben bevegye a nép egyszerű fiának pörköltön és Kőbányain edződött gyomra, ezért mindig valami fontosnak tűnő témára húzzák fel.
2017. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!