Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan, aki jövőre a...

Van itt olyan, aki jövőre a Fideszre fog szavazni?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor miért?

Én igen, mert szeretném, hogy ha már elkezdték, akkor ők is csinálják végig ezt az egészet.



2017. dec. 5. 11:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
34%
Most minek akarod lepontoztatni a fidesz szavazókat?
2017. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
59%
Csak ennyit tudnak mondani úgyis, hogy mert a "migránsok a migránsok a migránsok"... A Fideszeseknek semmi értelmes mondanivalójuk nincsen, szégyellhetik magukat, hogy egy rendszerváltó pártból egy demagóg, hazug pártot csináltak, az MSZP szintjére süllyedtek, vagy még az alá is...
2017. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
49%

#2

Mert az ellenzék aztán tele van értelmes mondanivalóval.

2017. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
55%
"csak ennyit tudnak mondani úgyis, hogy mert a "migránsok a migránsok a migránsok" " Te nagyon el vagy tévedve. A Fidesz szavazók között a kisebbség aki a migránsok miatt szavaz rájuk. Csak ugye egy Fidesz szavazó akármit is ír úgyis lepontozzátok, tehát a nagy része inkább nem is ír semmit. Ti meg csodálkoztok, hogy miért állnak nyerésre ha mindenki utálja őket.
2017. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 hájaaa ***** válasza:
51%

"Mert az ellenzék aztán tele van értelmes mondanivalóval."


Tudtommal nem az ellenzék kormányoz. Az ellenzék dolga amúgy is a kritikus hangvétel.

2017. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
18%

Én, Fideszre fogok szavazni.

Miért?

-Megvédet a migránsoktól vagyis nem engedi migránsok éljenek az országban.

-Kerítés épített hogy illegális migránsok ne szökjenek be az országban és itt robbantsanak.

-Igazi keresztények.

-Támogatja családokat.

-Támogatja a nyugdíjasokat.

2017. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos igen, lesz aki rájuk szavaz. Ellenben én nem teszem.

Kíváncsi volnék hogy aki nagy híve a pártnak, mit mondd a sok stadionra, Soros piszkálására, kórházaktól elszívott pénzekre, korrupcióra, lopásokra. Amiket orbán intéz, a többi embere meg végrehajtja.


25 éves elmúltam de pont ezek miatt, életemben nem mentem el szavazni, mert egyik szarrágóbb a másiknál.

2017. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
34%
Egyébként én a Fideszre fogok szavazni. Sokszor leírtam már ezt tudom, de mit csinálja ha egyszer naponta megkérdezitek ugyanazt? A Fidesz behozta az egykulcsos adót amitől lényegesen többet teszünk el. Ha elrontanák a nyugdíjat és az oktatást az se gáz, mert úgyis nyugatra költözünk majd de legalább addig több pénzt teszünk el miattuk. Rövidtávú előnye van, hosszútávú hátránya nincs. Miről is beszélünk? Amúgy én látok fantáziát a te érvedben is "hogy ha már elkezdték, akkor ők is csinálják végig ezt az egészet." bár az ellenzék szerint semmit se kezdtek el a pusztítás helyett. Én másképp látom.
2017. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
3%
Nem megyek szavazni, mert nem érdekel a politika. Akárki is volt hatalmon, mindig ugyanolyan (rossz_jó) volt, szóval nekem tökmindegy ki lesz.
2017. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
43%

Igen.


Sok pozitív intézkedésük van, én személy szerint jól jártam az egykulcsossal.Nem akarok olyan pártot, ami már "burzsujnak" tekinti azokat is, akiknek csak 350 a bruttója.



Másrészt, a Fidesz migrációs politikája az egyetlen, ami két lábbal a földön van és racionális.

De, végtérre erre lettek felhatalmazva, nem arra,hogy beengedjék a migránsokat, meg engedjenek az EU nyomásának.

Nem szeretném, hogy az állam migránsokra költsön, sőt migránst sem akarok látni.

2017. dec. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!