Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak még balliberáliso...

Miért vannak még balliberálisok Magyarországon?

Figyelt kérdés
A balliberálisok korábbi hátországukat, befolyásukat szinte teljesen elvesztették 2010 óta. Esélyük sincs, hogy érdemi eredményeket érjenek el a következő választásokon, talán a parlamentbe sem jutnak be. Nem értem, hogy miért működtetnek még ilyen bukott ideológiára épülő pártokat. Nem értem, hogy néhány agyhalott miért szavaz rájuk. Nem értem, hogy miért nem húztak még el külföldre. A balliberálisoknak nincs jövőjük Magyarországon.

2017. dec. 6. 23:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Be kéne venni az esti nyugtatót!
2017. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező!

Mit jelent az, hogy bal és mit jelent az, hogy liberális? Utána olvastál már?

2017. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Olyanok mint a szú ami beeszi magát a fába. Nem lehet kirtani. A szú előbb utóbb szétrégja a fát nem hoz több gyümölcsöt és kipusztul. Ki kell vágni és eltüzelni. Ha nem jutnak be a parlamentbe végük lehet. De erre most kicsi az esély.
2017. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen, valóban sok dolgot nem értesz, de nem baj. Egyszer majd talán megérted.
2017. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
"nemzetellenes eszme": ennél jobban nehezen tudja magát valaki elásni előttem, mint hogy ezt a kifejezést használja. Mi a fenét akar ez jelenteni úgy mégis?
2017. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

„Nem értek egyet azzal, amit mondasz, de életem végéig harcolni fogok azért, hogy mondhasd.”


Ahh mindegy, manapság nem divat Magyarországon demokratának lenni...

2017. dec. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Miért akarsz illiberális államot?
2017. dec. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

A '90-es években Orbán volt a legmagasabb rangú liberális csóka Magyarországon!

Aztán rájött, hogy a jobboldalon többet fog szakítani, hát gyorsan "nemzetivé" meg "kereszténnyé" vedlett.

Mivel teljesen összezavarodott benne az irányzék, hát kitalálta, hogy mostantól ő bizony illiberális. No, ez ilyen zavaros katymasz.

Aztán ráadásul egy unortodox gazdaságpolitikába is bele kezdett, ami az Eu-s pénzek nagyívű herdálásában nyilvánul meg.

Közben autokrata is lett.

Azért vannak (még) "balliberálisok", hogy Orbánnak legyen ellenség-képe, mert anélkül képtelen élni!

(különben ez a "balliberális" a fidióta bértollnokok kedvenc szófordulata: ezt tanították nekik...)

2017. dec. 7. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Mert a média nagy része még mindig szélsőliberális, és sok a befolyásolható ember.
2017. dec. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

"Mert a média nagy része még mindig szélsőliberális,"


Ezt a teljhatalmú Orbán-kormány nyolcadik évében viccnek szántad?


A média 3/4-e kormánypárti és 7/24-ben nyomatja a kormánypropagandát.

2017. dec. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!