Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Politológus-Szociológus...

Politológus-Szociológus diplomával Angol felsőfokú Holland felsőfokú és Orosz középfokú nyelvtudással Európa jóléti államaiban milyen állást találhatok?

Figyelt kérdés
Fizetés is érdekelne, lehetőleg magas fizetésűt ajánljatok! Jó a beszélőkém, megbízható is vagyok! Mondjuk PL: Hollandiában partfogó 8000 eurót keres havonta. Puszi
2010. jún. 3. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sztem egész jók az esélyeid.
2010. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Választ így hirtelen nem tudok, csak annyit akartam mondani, hogy gratulálok mindehhez:) Sok kitartás kellhetett hozzá:)
2010. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ez az élet
2010. jún. 3. 16:52
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
elmehetsz au-pairnek kb....
2010. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak , szerintem olvasd el legközelebb a kérdést , és gondold át helytálló - e a kommanted.
2010. jún. 3. 18:15
 6/12 anonim válasza:
60%
valahova nagykövetnek, vagy konzulátusba?
2010. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18:09 nem áll olyan messze az igazságtól, nekem politológus meg szakfordító és tolmács diplomám van, angol, német, olasz, francia felsőfokúval, orosz és spanyol középfokúval. nem tolonganak a válaszok az álláskeresésemre, ez is az élet.
2010. jún. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazad van előző előzöre választadó. Igen nehéz, de te itthon vagy külföldön próbálkozol. Mert külhonban gondolkozom és igen ez az élet de 10 éves tervem van, és a legjobb hogy az Úr velem van és segít. 7000 eurós fizetésre pályázom Hollandiába,reméelm összejön! MÉG VÁLASZOKAT!
2010. jún. 4. 14:50
 9/12 A kérdező kommentje:
Az aupair olyan fiú/lány, aki gyermekfelügyelettel és gyermekkel kapcsolatos háztartási feladatokkal segíti fogadó családját, aki anyagi és természetbeni (pl.: nyelviskola, nyaralás) juttatásokkal viszonozza segítőjének munkáját. Az aupair program legfontosabb része a nyelvtanulás. Magyarországon gyakran összekeverik az aupair és a bébiszitter szó jelentését. Amíg a bébiszitter gyermekfelügyelettel foglalkozik fizetésért, addig az aupair feladat sokkal összetettebb és változatosabb, és együtt él a családdal, családtagnak számít. HIBA 18:09 elvi hiba
2010. jún. 4. 14:52
 10/12 anonim ***** válasza:
de te most asszed itt vki külföldi, 7000 eurós állást fog ajánlani neked..?
2011. ápr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!