Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldal összefog és koalíciór...

Baloldal összefog és koalícióra lép a Jobbikkal? Megnyernék közösen a 2018as választást?

Figyelt kérdés
Medgyessy P egyik régi riportban mondta , akkor fura volt tőle , de mostani események igazolják a kijelentését .
2017. dec. 9. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Érdekes, akkor én is azt mondtam, biztos sokat szívott. De ma nem csak Heller változtatta meg azt amit gondol erről. hanem én is.

Itt lenne az ideje, és befejezni ezt a komcsizást, nácizást, sorosozást, simicskázást, káderezést, nyilasozást. A lényeg, hogy az a folyamat álljon meg, hogy egy buszon ülünk ahol a sofőr padlógázzal robog a szakadékba, és a busz harmada tapsol neki, míg a 2/3-a képtelen beállni egy új sofőr mögé.

2017. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
A balosok csak lehúznák a Jobbikot. Nyer az magától is.
2017. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

tegyük fel hogy összefognak és ez nem zavarná a választóikat sem és nyernének.


Na hogy abból még 2018 ban előrehozott választásokat írnának ki az hótziher

2017. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
3: igen csak nem mindegy milyen feltétellel.
2017. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem fog megtörténni. Ugyanakkor érdekes lenne látni mit gondolnak erről az ellenzéki szavazók.


#4 ugye tudod, hogy hacsak nem szereznek alkotmányozó többséget (2/3) akkor pont olyan feltételekkel írnák ki, mint előtte. A 2/3 meg erősen scifi kategória, mert még a Publicusnál is csak 31-27-re kapna ki a Fidesz. (amiből 5% LMP, 1% Momentum aki lenyilatkozták, hogy nem közösködnek)

2017. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Összességében többet vesztenének vele.
2017. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miben lenne jobb egy teljesen különálló nézetű pártok kormánya? Már az MSZP-SZDSZ kormány sem tudott sokszor kiegyezni a döntésekről.


Nem ez a megoldás. Ide egy párt kell, ami képes erősödni (nem csak arra, hogy 7 évig megélhetési politikusokat tegyen a parlamentbe), van egy elve, van egy vezető személyisége, vannak céljai.

Abból, hogy béna gittegyletek megélhetési politikusait egyesítjük, nem lesz semmi!

2017. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Hallottam ilyet többektől, indokolták is, hogy Churchill is szövetséget kötött sztálinnal,azt mondta, "nácik ellen az ördöggel is".

Igen, NáCIK ELLEN. De nácikKAL???!!! Csak, mert aki ellen, az - mint a g nap óta tudjuk - szintén cire végződik? Sztem ez akkor sem jön össze, ha Heller mondta. Talán nagyon el volt keseredve.

Ha esetleg a jobbik segítene töb cigány családnak, megmutatná nekik, hogy kell csinálni ezt azt, stb, akkor talán. De attól tartok, erre még néhány évet várhatunk.

2017. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as lehet, de az is lehet, hogy nem. Mint mondtam egyszer ennek vége kell lennie. A nácizásnak pont úgy vége kell lennie mint a kommunistázásnak. A Jobbik anno-i vállalhatatlanságába meg kell értenünk mi is hajszolta őket. (Pl a neoliberális világ? A globális problémák kezeletlensége? Sokminden lehet, de nem elmosható.) Ha abban össze lehet velük fogni ők is megváltoztathatják amit képviselnek. Itt van Pörzse Sanyi. A Szabadfogás előtt sokan nem is gondolták, fel sem merült bennük, hogy ilyen jófej. Azért mert valóban vállalhatatlan , szinte Geobbelsi mondatok hagyták el a száját. Leültek vele felnőtt módjára beszélni, ő is tud felnőtt módjára beszélni, olyanokkal mint Csintalan Sándor, akinek azért (valljuk be) semmi oka nem lenne a Jobbikért most kiállni, pedig megteszi. Ha figyeled a véleményét. Miért volt így Pörzse? Mert akivel ostoba állatként bánnak az úgy is kezd előbb utóbb viselkedni. Akivel náciként bánnak úgy is kezd ergo beszélni. és így ő is fel foghatja és a kollégái is, hogy ha valakivel egy "cigánybűnözőként" bánnak, annak lehet, hogy oka van azzá lenni, nem ma, nem tegnap, nagyon hosszú ideje mind tudjuk.

Én tudom, hogy amit mondok az egy apró kisebbség álláspontja, én tudom, hogy ez nem a könnyebb út, de én úgy gondolom ideje megpróbálni.

2017. dec. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Jobbik sosem lépne koalícióra a baloldallal. Ez a baloldal arra sem érdemes, hogy elérje az 5% küszöböt. Azon sem csodálkoznék, ha a fidesz, a Jobbik, meg az MSZP jutna csak be :D :D kb ez a 3 párt ami ér is valamit. A többi csak melegedni jár be.
2017. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!