Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznál egy Együtt-PM-LMP...

Szavaznál egy Együtt-PM-LMP koalícióra, amelyik elhatárolódik minden 2010 előtt leszerepelt párttól, illetve Gyurcsány Ferenctől és a DK-tól?

Figyelt kérdés

Miniszterelnöknek pedig egy viszonylag "semleges" emberként, mondjuk Karácsony Gergelyt indítanák.



Ha igen, miért?

Ha nem, miért nem?

Szerinted egy ilyen koalíció, megfelelő kampánnyal hány százalékot tudna megszerezni?



Azzal is tisztában vagyok, hogy esélytelen egy ilyen koalíció.


2016. nov. 26. 19:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%
Az LMP nagyon leszerepelt előttem azzal hogy gyakorlatilag a fidesz mellé állt a fideszes alkotmány bírók megszavazásakor, úgyhogy én a családom és a barátaim biztos hogy nem szavaznánk ezek után az LMP re.
2016. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 KecskeShajt újra! ***** válasza:
72%
Az LMP és a PM sosem lépne koalícióra, a PM-esek gyűlölik az LMP-t.
2016. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
Az LMP eléggé átment Fidesz nyallerba, leszerepeltek. Miközben az MSZP-t a DK meg Gyurcsányt fújolták azt nem vették észre, hogy Fidesz kakis lett a nyelvük. Ez rosszabb bárminél, mennek a levesbe a Fidesszel együtt.
2016. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nem. Az Együtt eleinte szimpatikus volt, de aztán inkább átvették az MSZP politikáját, így nálam leírták magukat.

A PM kezdetektől unszimpatikus, ellenszenves számomra.

Az LMP megítélése nálam változó. Olykor vannak jó meglátásaik, politikai javaslataik (főleg Schiffernek), de nekem már túlságosan szélsőségesek, irreális elképzeléseik vannak, beleragadtak ebbe a liberalizmus, zöld mozgalom szerepkörbe, így inkább csak egy elvont, szűk rétegpártnak tekinthetők.

2016. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
10%
Szinte annyi mandátumuk nem lenne mint amennyi pártból áll a koalíciójuk.
2016. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem tudnak annyira elhatárolódni, hogy én rájuk szavazzak.
2016. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

Sem az Együttre, sem a PM re soha nem szavaznék, ahhoz túlságosan jól ismerem a helyi aktivistáikat.

Az LMP-n csak addig vagyok hajlandó gondolkodni, amíg egyértelműen elhatárolódik a fent nevezettektől. Is.

2016. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Az LMP nekem egy szimpatikus párt volt, de mostmár rá se nézek '18-ban. A többi viszont jöhet. Csak ha már kívánságműsor legyen a miniszterelnök jelölt párton kívüli, de akár olyan aki valamilyen szerepben volt 2010 előtt, nem feltétlen kormányfőként.

Illetve a MoMa még jöhet.

2016. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Igen, ha nincs jobb. Mert az MSZP, DK, Jobbik és Fidesz mind rosszabbak. Szerintem egy ilyen koalíció kb. 5%-ot tudna elérni. Nagyon optimistán mondjuk 10%-ot, ha minden pont jól jön ki.
2016. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%

"Illetve a MoMa még jöhet."


Irigylem a fiatal életkorodat. Én már családfenntartó voltam a Bokros-csomag idején. Ennyi nekünk elég volt belőle, sőt, sok is.

2016. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!