Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldal összefog és koalíciór...

Baloldal összefog és koalícióra lép a Jobbikkal? Megnyernék közösen a 2018as választást?

Figyelt kérdés
Medgyessy P egyik régi riportban mondta , akkor fura volt tőle , de mostani események igazolják a kijelentését .
2017. dec. 9. 19:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

# 9/10 Időpont tegnap 23:14, beszélni mindenki tud mindenféle módon. Akár Pörzse, akár Vona, akár Orbán ( lásd utóbbi 25 évvel ezelőtti szövegeit és a maiakat ).


Ami fontos, az, amit tesz. Ami a jobbikot illeti, menj el vidékre és nézd meg, mit tesznek, mit mondanak ott!


Ja, nekem speciel rossz szokásom, h azt gondolom, a szavaknak jelentéstartalmuk van és aszerint használom azokat.


Csak egyetlen példa, a jobbik oldalán ma is olvasható "szociálpolitikai programban": "véget vetünk minden nemű, különösen az etnikai alapon folyó magyarellenes pozitív diszkriminációnak" - "etnikai alapon folyó magyarellenes pozitív diszkrimináció" - ez bizony náci terminológia, "nácizás" nélkül. Az, hogy büdös, nem indulatszó, hanem azt jelenti, hogy kellmetlen szag. Ha valami büdös, arról meg kell mondani, hogy büdös. Az nem "büdösözés".

2017. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2018-ban teljes ellenzéki összefogás kell, hiszen a Fidesz diktatórikus módszerekkel üti ki ellenfeleit. Már az EU-hoz kell forduljunk, hogy felügyeljék a választásainkat, szerintem ha 2018-ban nem lép hatalomra az ellenzék, 2022-ben már késő lesz. Nem lesznek már még ennyire demokratikus választások sem.
2017. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!