Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek van esélye a...

A Fidesznek van esélye a 3/4-re is?

Figyelt kérdés
Az ellenzék most még a szokásosnál is rosszabb formáját hozza, így most a szokásosnál is nagyobb Fidesz győzelem várható szerintem. Ők sem gondolják komolyan, hogy le tudják győzni a Fideszt, örülnek ha ott lehetnek a parlamentben.

2017. dec. 13. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Elvileg lehetséges. 2010 ben annyian szavaztak rájuk hogy az elemzők szerint egy Britt választási rendszerben 9/10-eddel győztek volna
2017. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem 4/3-dal fognak nyerni, 120%-os részvételi arány mellett.
2017. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha annyian leadják rá a szavazatukat, ahány hazafi kitöltötte a soros terv elleni konzultációt (40 millióan), akkkor akár 12/4 is lehet! És akkor meg fog védeni minket ORBÁN VIKTOR MINIszterelnök ÚR a ránk leselkedő, SOROS által útjukra indított 60 milliárd arab iszlamista terrorista migránstól, akik a KERESZTÉNY, NEMZETI KONZERVATÍV MAGYARORSZÁGOT szemelték ki áldozatul, mert a ZSIDÓ háttérhatalom aminek SOROS is tagja ezt mondta nekik!
2017. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Remélem igazan annak örülnek ha csak ők jutnának be, jajj mi lenne itt a gykn sírás rívás
2017. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Simán lehet, sok az agymosott.


"most a szokásosnál is nagyobb Fidesz győzelem várható szerintem"


Szerinted!

2017. dec. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

2/3, vagy 3/4? Nem mindegy?


Az sokkal inkább szomorú és meglepő, hogy még ilyen felállásban is vannak emberek, akik elhiszik, hogy a baloldal tehet mindenről.

2017. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Vegul is tenyleg a baloldal tehet mindenrol, mert a maszop kezdte az elqrast, es folytatta a masik baloldali MSZMP szarny, a fidesz az elkurast.

Es ez a gond, hogy magyarorszagon kb csak baloldali partok vannak.

Az meg nem erdekel ki minek hirdeti magat a tenyek elleneben, szoval mondogathatjak a fideszes elvtarsak hogy ok a jobboldal, de ha baloldalikent viselkednek akkor nem lesznek jobboldal...

2017. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"es folytatta a masik baloldali MSZMP szarny, a fidesz az elkurast."


Azért a baloldal attól értékekben, elvekben igen messze áll.

2017. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet és ez semmi jót nem ígér. Eddig is megtehettek barmit, ez meg már gyakorlatilag az egypártrendszert jelentené újra.
2017. dec. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"az elemzők szerint egy Britt választási rendszerben 9/10-eddel győztek volna"


Ezt vegye figyelembe az aki a magyarországi választási törvényt szidja.


A kérdésre azt tudom mondani (Fideszre szavaznék), hogy ameddig nem történik meg az adott dolog, azaz esetben a választás (vagy legalábbis a leadott szavazatok) addig akármire van esély. Tehát itt nem az a kérdés, hogy van e (mert mindenre van) hanem, hogy mennyi. Szerintem is Fidesz győzelem várható, szerintem a 3/4 túlzás, de ki tudja.

2017. dec. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!