Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg mi lehet a Jobbik...

Jelenleg mi lehet a Jobbik szimpatizánsok másodlagos pártpreferenciája?

Figyelt kérdés
Kb. 2-3 éve még a Fideszre szavaztak volna legtöbben, tavaly ha jól tudom már az LMP volt a legnépszerűbb második választás. Most hogy nézhet ki a helyzet? Ha százalékot nem is írtok de legalább sorrendet, hogy melyik pártot mennyire kedvelhetik.(LMP,MSZP,DK ...)
2017. dec. 15. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti jobbikos szavazóknak szerintem nincs semmi, az a párt azért volt népszerű mert felmert hozni olyan dolgokat is amik addig tabunak számítottak a politikában, na ez belőlük elveszett
2017. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Valószínűleg a mára széljobbra tolódott Fidesz.
2017. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

2008 óta Jobbikos vagyok, eddig minden választáson rájuk szavaztam.


Nekem az LMP a másodlagos. Ha nem lenne Jobbik, rájuk szavaznék. Mert politikailag ők is tiszták, nem voltak még hatalomban, nem korruptak. Nem értek velük egyet mindenben (sőt, a Jobbikkal sem értek egyet mindenben), de még a Jobbik után ők a legkevésbé rosszak nálam.


26/F

2017. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudok statisztikát mondani, de nekem jobbikosként az LMP a másodlagos pártpreferenciám. 2014-ben még a Fidesz lett volna, most viszont bárkire előbb szavaznék mint a Fideszre.
2017. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 év vicce...
2017. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom még milyen néven alakulnak újjá ha az orbáni diktatúra pártparancsra sikeresen legyűri őket. A fideszes Domokos László végrehajtó segítségével úgy néz ki lenyomhatják őket, bár sokat elárul hogy annyira fél már a fidesz hogy ilyen eszközökhöz kell nyúlnia a választási győzelmük reményében.
2017. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#2 attól hogy migránsoznak, nem lesz széljobbos egy kommunista párt... Főleg, mert a komcsik sem szeretik az idegeneket.
2017. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, most is az LMP. Az MSZP, DK, nem és a Fidesz sem, pláne ezután az "akciójuk" után.
2017. dec. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!