Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Jobbik mai...

Mit gondoltok a Jobbik mai tüntetéséről?

Figyelt kérdés

Legfeljebb szimbolikusnak lehet nevezni, azt is csak kicsit.

A mai tüntetés ugyanis főleg a Jobbik jövő évi indulásáról szólt (a nagy bírság miatt).

Ami egy nagyon komoly téma.

A hírportálok szerint ennek ellenére csak 1000-1500-an lehettek. Ez nem valami sok.

Nem álltak ki mellettük óriási, hatalmas tömegek.

Ez egyértelműen kudarc volt.

Ti mit gondoltok erről?



2017. dec. 15. 18:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Vihar a biliben.
2017. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 árokpart ***** válasza:
32%
Nagyon gyenge volt sajnos. A létszámon annyira nem is lettem volna elkeseredve, mert szinte borítékolható volt, hogy egy esős péntek délután Karácsony előtt nem lesznek sokkal többen. Viszont lehetett volna jóval ótősebb hangulatot csinálni. Utána egy kis vonulás, persze békésen , de váratlan helyszínekre ahová előre nem jelentették be a tüntetést, valami váratlan meglepetést csinálni és legalább késő estig ott tartani a tömeget. Lehet, hogy utána még többen kedvet kaptak volna, hogy kimenjenek, esetleg vidékről felmenjenek .
2017. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

Hát de mit vártak most komolyan? 180 fokot fordult az a párt a saját elveit szembeköpve .


Persze szoktak jönni a fidesszel hogy az is pártforduláson esett át igen viszont a liberális és a jobboldali nem áll olyan távol egymástól mint a radikálisból baloldalivá vállás

2017. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
A Fidesz már bontja is a pezsgőt, hogy nyugodtan betilthatja az összes pártot és szétlophatja az egész országot, a kutyát se fogja érdekelni.
2017. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Hát a CEU-t és tanártüntetéseket leszámítva ez volt a legnagyobb megmozdulás. Amúgy jóval többen vannak mint ezerötszázan, mellettük mentem el
2017. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%

Most komolyan... láttam képeket.

Az mi hogy Árpád-sávos zászlóval tapsolnak a Pride főszervezőinek, meg olyan szélsőbalosoknak akik ellen alakult a párt.

Bohócok.

2017. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%

"Az mi hogy Árpád-sávos zászlóval tapsolnak a Pride főszervezőinek, meg olyan szélsőbalosoknak akik ellen alakult a párt.

Bohócok."


Ezt úgy hívják, hogy összefogás.

Bár tudom, hogy ez neked magas.

2017. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Ezt úgy hívják, hogy összefosás.

Bár tudom, hogy ez neked magas, hogy ezzel mindkét oldal elveszíti a szavazóit.

2017. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%
Lényegtelen mennyien vannak a tüntetésen. Az egész ország tudja, hogy Magyarország legkorruptabb, toronymagasan legtöbbet lopó kormánya vegzálja valamiért a Jobbikot aminél ő fényévekkel súlyosabb bűnöket követ el nap mint nap a magyarság ellen. Ezzel a húzásával pedig több szavazót már ő nem állíthat maga mellé, de az ellenzéket akaratlanul is kellően győzködi arról az ilyenekkel, hogy el kell menni szavazni és leváltani a bűnöző kormányt.
2017. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
8, Igazad van, jobb ha mindenkettő elküldi a másikat az univerzum másik végére
2017. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!