Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Vona Gáborról...

Mit gondoltok Vona Gáborról és a Jobbikról?

Figyelt kérdés
A Fidesz nagy öngólt rúgott magának a „Fekete szerda“ tárgyaláson (aki nem tudja mit jelent nézzen utána, sok helyen található információ róla). Az is elképzelhetö hogy a Jobbik nem indulhat a választásokon 2018-ban. Szerintetek jobb lenne a Jobbik kormányzása Magyarországon? Vagy ö is csak egy hazudozó politikus mint a legtöbb? Ha tud indulni, mennyi esélye van szerintetek?
2017. dec. 17. 10:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem szimpatikusak, de Orbánnál és a Fidesznél még így is fényévekkel bizalom gerjesztőbbek. A Fidesz bárkit és bármit próbál besározni az már hiteltelen az emberek szemében, régen nem működik már öszödi beszéd recept. Még inkább szimpatizálni kezdenek azzal, akit elkezdenek vegzálni.
2017. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 feco8888 ***** válasza:

másik kérdésnél valaki írta azért nem szavaz a jobbikra,mert nem akar újra cseberből-vederbe ezt írta!

Na amit még nem próbáltál ki abból nem tudod mi lesz!

Ott kezdődik , ha nyer a fidesz akkor 2018-ba nem sok történik de 2019 már megfog jelenni 1-1.5 Millió Ukrán munkás akik 60-70ezerért 12 órát dolgoznak! Majd sírjatok ha nem lesz munkátok! HAjrá jobbik

2017. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sose tudtam volna elképzelni, hogy rajuk szavazzak, aztán az elmúlt hét év alatt elbizonytalanodtam. Pillanatnyilag, ők a második számú "jelöltem".
2017. dec. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Vona addig ügyeskedett amig belelavírozta a pártot egy olyan helyzetbe, hogy a balosoknak egy rasszista náci párt, a jobbisiknak meg liberalista áruló...


Tehát a legtöbb amit a párjáért tehet, hogy lemond és visszamegy porszívóügynöknek.

2017. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 feco8888 ***** válasza:
Viktor vezérem ,ügyes vagy így tovább nem érdekell hogy 500 milliard a vagyonod en meg egyre szegényebb és eladosodok , akkor.is radszavazok
2017. dec. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 feco8888 ***** válasza:
Mert bi...rka vagyok hajrá fidesz
2017. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azt hogy köpönyegforgató és aki ezt látja otthagyja a tagságot. Sosem szavaznék olyanra, aki eladta a pártját a bűnöző simicskának, holott évekkel ezelőtt még beakarta börtönözni.
2017. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!